Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienį kai kuriuos Zodiako ženklus lydės nauji iššūkiai, mat kai kam ši diena bus kupina emocinės įtampos, nerimo.

Pirmadienį kai kuriuos Zodiako ženklus lydės nauji iššūkiai, mat kai kam ši diena bus kupina emocinės įtampos, nerimo.

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Galimai būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės ir gerovės klausimų sprendimu. Tikėtina, kad susidursite su materialinėmis problemomis arba su kliūtimis dėl transporto, ryšių sutrikimų.

Tauras

Spręsite technines, informacines problemas, intensyviai bendrausite. Nors aplinkiniai jums atrodys draugiški, o nauji pažįstami – patikimi, vis dėlto pirmu įspūdžiu pasikliauti neverta. Pažadai, įsipareigojimai gali likti neišpildyti.

Dvyniai

Diena bus kupina emocinės įtampos, nerimo. Tikriausiai labai rūpės neišspręstos buitinės ar finansinės problemos. Vertėtų atkreipti dėmesį į artimų žmonių patarimus.

Vėžys

Šiuo metu jums neblogai seksis ne tik dalykiniai, komerciniai, bet ir meilės reikalai. Visgi stenkitės labiau prisiderinti prie visuomenės normų bei aplinkybių. Rūpesčių, o gal ir nuostolių gali sukelti vaikų iškrėstos eibės.

REKLAMA

Liūtas

Darbe būsite gana veiklūs. Vertėtų prisilaikyti dietos, apsitvarkyti darbo aplinką, namus. Jeigu atsiras papildomo darbo, nederėtų atidėlioti.

Mergelė

Šiuo metu stenkitės visur išsaugoti stabilumą, ramiai tęskite pradėtus darbus, nesielkite ekstravagantiškai, būkite savimi.

Svarstyklės

Aplinkiniams atrodys, kad finansiniai interesai visiškai užvaldė jūsų dėmesį, o kitų žmonių poreikiai vis labiau ignoruojami. Išgirsite užgaulių žodžių iš svarbių jums žmonių.

Skorpionas

Įtakingo asmens palankumas leis atgauti kūrybines jėgas ir pasitikėjimą savimi bei savo ateities perspektyvomis. Visgi derėtų būti santūresniems, nedalinti neapgalvotų pažadų, nešvaistyti pinigų.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Jums šiandien stigs emocinės pusiausvyros, kantrybės, todėl reikėtų visomis valios jėgomis tramdyti savo impulsyvumą. Dėl rimtų problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti, patarti.

Ožiaragis

Šiandien bus sunkiau susitarti su kitais, neprarandant savitvardos. Vertėtų nukreipti savo energiją į rimtus reikalus ir iš peties padirbėti. Matydami, kad stengiatės, ir aplinkiniai turėtų darytis palankesni.

Vandenis

Pravartu stabtelėti ir susimąstyti prieš žengiant svarbų žingsnį. Pasistenkite atskirti melą nuo tikrovės, saviapgaulę nuo realybės. Galbūt vargins prastesnė savijauta, pasireikš keistas silpnumas.

Žuvys

Apmaudas ir emocinės audros gali kilti dėl piniginių keblumų bei materialinio nestabilumo. Tai nevirs kivirčais, jeigu kontroliuosite emocijas. Šiek tiek pasistengę sugebėsite išsisukti iš sudėtingos situacijos.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų