REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pažiūrėkime į stereotipus ‒ kuris Zodiako ženklas yra nekenčiamiausias?

Pažiūrėkime į stereotipus ‒ kuris Zodiako ženklas yra nekenčiamiausias?

REKLAMA

Nėra jokių abejonių, kad Skorpionas dažnai yra nekenčiamas ženklas. Šie žmonės yra poliarizuoti ir turi savyje daug tamsaus intensyvumo, kuris dažnai būna aplinkinių suprantamas neteisingai. Jie gali mylėti labai giliai. Tačiau jie taip pat gali labai giliai nekęsti.

Štai skorpioniški bruožai, kurių žmonės negali pakęsti:

Paslaptingumas

Skorpionai iš prigimties yra nepasitikintys ir refleksiškai slepia savo emocijas ir motyvus nuo kitų. Nors vieniems tai atrodo paslaptinga ir miela, kitus tiesiog erzina jų slėpininga prigimtis ir nenuspėjamumas.

Nuotaikų kaita

Skorpionų paslaptingumą apsunkina jų labai nepastovi emocinė prigimtis. Aplinkiniai jaučiasi taip, tarsi vaikščiotų ant kiaušinių lukštų aplink Skorpioną, nes jų nuotaikos gali būti labai nerimastingos ir niūrios. Nedaug dalykų taip skaudina, kaip piktas Skorpionas, kuris ant tavęs rėkia.

REKLAMA
REKLAMA

Žiaurumas

Gilinantis į dažnai nekenčiamas Skorpiono emocijas, jų žiaurioji pusė yra ypač pikta. Skorpionai yra jautrūs, tačiau kai dominuoja jų tamsesnė pusė, gali žmones išmušti iš pusiausvyros. Jie turi aštrų liežuvį ir puikiai žino, kaip juo nubausti žmones.

REKLAMA

Dėl šaltakraujiškumo kartais jie gali atrodyti sociopatais. Ir daugelis pripažins, kad kai juos apima niūri nuotaika, jie tikrai tarsi nori, kad visi mirtų. Tai tamsi Plutono įtaka. Kai kurie Skorpionai tikrai nekenčia stipriau nei myli.

 

Kerštingumas

Skorpionas nėra vienintelis žiaurus ženklas. Ožiaragis ir Avinas taip pat pasižymi šioje srityje. Tačiau už Skorpioną nėra kerštingesnio ženklo. Daugelis žmonių jų nekenčia dėl pykčio laikymo. Jei turite Skorpionų, būti šalia jų gali būti pragaras. Atgauti jų pasitikėjimą beveik neįmanoma, nes jie beveik niekada neatleidžia ir baudžia  žmones, kurie, jų nuomone, juos skriaudė. Žinoma, už tai jie susilaukia daug neapykantos.

Užsispyrimas

Skorpionas yra vienas iš keturių pastovių Zodiako ženklų. Ir jie yra vienas iš labiausiai užsispyrusių ženklų, su kuriais susidursite. Jei jie nenori pakeisti savo nuomonės, niekada nepriversite jų nusileisti. Dažnai tai panašu į pokalbį su plytų siena, tarsi jie negirdėtų ir nesiklausytų. Galbūt jie klausosi, bet tik tam, kad galėtų sukritikuotų jūsų  argumentą taip, kaip jiems atrodys tinkamiausia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų