• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kai kuriems Zodiako ženklams trečiadienį gali nusišypsoti laimė. Visgi atsipalaiduoti neverta, kadangi iššūkių gali būti ne vienas. 

12

Kai kuriems Zodiako ženklams trečiadienį gali nusišypsoti laimė. Visgi atsipalaiduoti neverta, kadangi iššūkių gali būti ne vienas. 

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Atsipalaiduokite, nesivelkite į kovą, intrigas: tai, kas jūsų, niekur nuo jūsų nepabėgs. Vakarą geriau praleisti namie. Eikite anksčiau ilsėtis!

Tauras

Jūs esate beveik nugalėtojai, tačiau daug kas priklauso nuo jūsų santykių su partneriais, teisėsaugos, teisėtvarkos atstovais. Sėkmė visai šalia, bet pernelyg stengdamiesi galite viską sugadinti. Vakaras gali būti kupinas pavojų.

Dvyniai

Neperšokus griovio nepatariama sakyti „op“. Būkite pasiruošę įvairiems netikėtumams, nenumatytoms kliūtims, apribojimams. Priešingu atveju galite patirti, kaip jau beveik turimas puikus daiktas, trokštamos pareigos, pelningas sandoris ir pan. atitenka kitam.

Vėžys

Būkite apdairesni, atsargesni. Saugokitės žmonių, bandančių pasinaudoti jūsų patiklumu, paslaugumu, nuoširdumu. Svarbių reikalų tvarkymo, atsakingus darbų nepatikėkite draugams. Venkite tarpininkauti.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Liūdėti šiandien nėra blogas dalykas, tai padės geriau išgirsti save, perprasti savo poreikius. Svarbių reikalų tvarkymą galima atidėti rytdienai.

REKLAMA

Mergelė

Geras metas: neskausmingai išspręsite net sudėtingiausias problemas savo veikloje bei asmeniniame gyvenime. Romantiškiems pasimatymams ar pažintims ne pats geriausias laikas, geriau tai atidėti rytdienai.

Svarstyklės

Ne viskas bus sklandu, tik nepradėkite pavydėti ar skųstis likimu, matydami, kaip kiti tuos pačius reikalus sutvarko kur kas lengviau, paprasčiau. Nesistenkite daug nuveikti, tačiau siekite viską daryti kokybiškai.

Skorpionas

Norint įvertinti situaciją, reikia į ją pažvelgti iš šalies, juk dabar viską matote ir vertinate iš vidaus ir jūsų nuomonė gali gerokai neatitikti sutuoktinio, partnerio įsitikinimų bei požiūrio į reikalus. Siekite kompromisų, stenkitės bendradarbiauti.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Neliūdėkite pametę, nesidžiaukite suradę. Aplinkybės gali labai greitai pasikeiti ir tai, kas atrodė naudinga, reikalinga, virs nuostoliu, nusivylimu, ir atvirkščiai.

Ožiaragis

Tai jūsų sėkmės metas ir reikia juo kuo geriau pasinaudoti, bet tik nesigriebiant avantiūrų. Palanku tvarkyt teisinius, finansinius reikalus, ypač susijusius su užsieniečiais, kelionėmis, veiklos plėtra.

Vandenis

Galimi netikėtumai, priversiantys atsitraukti, sustoti. Nieko baisaus: net to, kas bus atlikta, pakaks tolimesnei sėkmei užsitikrinti! Galima tikėti vadovybės pažadais pagerinti darbo sąlygas ar padidinti užmokestį.

Žuvys

Ilgai trokštas, išsvajotas dalykas gali pagaliau būti pasiektas. Labiau pasikliaukite intuicija, mažiau planuokite. Senų draugų pagalba bus lemtinga.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų