Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sunki diena. Teks daug ir sunkiai dirbti, kad išryškėtų norimas rezultatas. Vis dėlto atsiras bendraminčių, kurie padės kelyje.

Sunki diena. Teks daug ir sunkiai dirbti, kad išryškėtų norimas rezultatas. Vis dėlto atsiras bendraminčių, kurie padės kelyje.

REKLAMA

Horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Šiandien mintys suksis apie keliones ir galimas naujas perspektyvas, karjerą, darbą. Išgirsite įvairių naujienų. Pasistenkite bendrauti nuoširdžiai, lanksčiai, su gera valia bei nuotaika.

Tauras

Diena gana prieštaringa, tačiau galima tikėtis žymiai daugiau gero, nei blogo. Galimas svarbus pranešimas, konkursas. Pasistenkite daugiau dėmesio skirti partneriui ir šeimai.

Dvyniai

Padaugės išlaidų ir smulkių rūpesčių. Tikriausiai suvoksite, kad kiek lengvabūdiškai švaistėte pinigus. Daugiau dėmesio skirkite aplinkiniams, nevenkite kontaktų, renginių.

Vėžys

Šiandien sulauksite pasiūlymų, dvelkiančių naujovėmis. Galbūt apsispręsti padės sustiprėjusi intuicija, o gal - numatoma nauda ar kitoks įvertinimas. Pasistenkite viską daryti atidžiai, atsakingai.

REKLAMA

Liūtas

Šiandien vadovausitės racionaliu protu net ten, kur tai visiškai nebūtina. Tikėtina materialinė nauda. Stenkitės daugiau laiko praleisti su vaikais, šeima. Nuotaikai pagerinti nusipirkite gražią smulkmeną, skanėstą.

Mergelė

Šiandien turbūt kils naujų idėjų bei sumanymų. Kūrybinės ugnelės netrūks, todėl galima kai ką pradėti realizuoti. Laisvalaikiu būsite nusiteikę nerūpestingai siausti su draugais, mylimaisiais.

Svarstyklės

Diena bus kupina kontaktų ir informacijos. Puiku, jeigu leisite sau pasimėgauti gražia gamta, komfortu, geru maistu, ramybe, bendravimu su šeimos nariais.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Svajosite apie šeimos pagausėjimą, geresnes gyvenimo sąlygas, romantišką kelionę, trokštamą pažintį ar pan. Šis tas pildysis. O kai kurie liūtai gaus dovanų arba sulauks dosnaus atsilyginimo už kažkokią paslaugą.

Šaulys

Šiandien verčiau neveidmainiaukite, jei teks atsakyti į reiškiamus jausmus, komplimentus ar klausimus, susijusius su galimu nauju darbu, verslu. Kils pagunda įsigyti augintinį ar kažką gražaus sau, savo aplinkai.

Ožiaragis

Šiandieną nelabai norėsis dirbti, nors tai neišvengiamai teks daryti. Jei ne darbe, tai namų ūkyje, sodyboje ar kt. O galbūt eisite į darbo interviu, konkursą, verslo pokalbį ar pan.

Vandenis

Šiandien gali pritrūkti santarvės ir padaugėti konkurencijos. Labiau pasitikėkite savimi ir neskubėkite kaltinti bei kritikuoti kitų. Pasitelkite toleranciją bei kompromisų taktiką, ji pasiteisins.

Žuvys

Nusimato verslo pasiūlymai arba bus reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, draudimu, paskolomis. Teks derinti interesus, tikslus su kitų žmonių, prisitaikyti. Tikėtinos išlaidos, susijusios su kelione, pramoga, vaikais.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų