• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Avinas

Būsite judrūs, daug ir su malonumu bendrausite su visokiausiais žmonėmis, patiks plėsti akiratį visokiausiose srityse. Kartu bus ir nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, reikalų, kuriuos reikės kantriai ir pareigingai atlikti. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais.

Jautis

Laikas linksmas ir smagus, pilnas geros nuotaikos ir galimybių pasidžiauti smagiais, maloniais dalykais. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su gražių, smagių dalykų kūrimu, bet laikas palankesnis kokį nors sumanymą užbaigti, o ne pradėti ką nauja. Sėkmė lydės ir siekiant finansinės naudos.

Dvyniai

Būsite energingi, veiklūs, „užsivedę“ - puikiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Puikus laikas sportuoti, sėkmė lydės sportuojančius. Tęsiasi geras metas stengtis, kad namie būtų dar jaukiau, dar gražiau, o namiškiai – dar laimingesni.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka. Atitinkamai, liks laiko sau, savo pomėgiams. Iš tiesų ši savaitė gali atnešti daug smagaus bendravimo su įvairiais žmonėmis, palankus metas plėsti kultūrinį akiratį. Artėja palankus metas rūpintis namų, šeimos reikalais – galite planuoti.

REKLAMA

Liūtas

Pojūtis, kad esate įkinkyti į į kažkokį plūgą ir dabar reikia kantriai bei pareigingai „arti“ niekur nedings, smulkios veiklos bus daug, tačiau verta žinoti, kad visa tai netrukus pasibaigs, laisvės bus daugiau. Kita vertus, dabar sėkmė lydės ieškant, siekiant didesnės piniginės naudos.

Mergelė

Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Puikiai seksis veikla, susijusi su grožio, patogumų kūrimu, svetingumu, pramogomis ir panašiais dalykais. Tikėtina, kad ir asmeninis gyvenimas dabar atrodys labai gražiai.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Savaitė prabėgs ramiai – darbe vyraus įprasti darbai, jau gerai pažįstama nuotaika bei santykiai, todėl kaži ar čia kad nustebins. Maždaug to paties galima tikėtis ir namie. Labai palankus metas sportinio stiliaus kelionei. Artėja didelio veiklumo metas – galite ruoštis ir planuoti.

Skorpionas

Kažkoks keistas metas – vyraus įprasti darbai, naujovės mažai tikėtinos, namie, buityje – įprasta tvarka. Atitinkamai, tikrai liks laiko sau, savo pomėgiams ir reikalams. Palankus metas dažniau, ilgiau pabūti su artimais draugias, aptarti tai, kas visiems svarbu ir net kai ką nuveikti tiesiog dabar.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Tikėtina, kad nestigs darbo, visokios veiklos darbe, profesijos srityje. Tačiau vyraus įprasti, gerai žinomi darbai, nieko nauja išradinėti nereikės, tad su viskuo susitvarkysite greitai ir sklandžiai. Tikėtinos netgi kažkokios smagios, malonios smulkmenos. Santykiai su draugais ir priešais išliks pastovūs.

Ožiaragis

Rudens darbymetis jau visai čia pat, bet šią savaitę dar neprasidės. Palankus metas dažniau pailsėti, pabūti su savimi, susidėlioti ateities planus bei darbus – netrukus šių planų prireiks. Palankus metas energingai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais.

REKLAMA

Vandenis

Labai gali būti, kad ši savaitė ryškių įvykių, svarbių darbų taip ir neatneš, dažnai jausitės taip, tarsi gyvenimo reiškinius tik stebite, tačiau nedalyvaujate. Tai laikinas reiškinys, bet palankus pagalvoti apie gyvenimo esmę bei prasmę. Vis dar patiks sportinio stiliaus pramogos.

Žuvys

Šią savaitę nemažai priklausys nuo išorės – nuo susiklosčiusių aplinkybių ar kitų žmonių. Ta ana pusė stengsis dominuoti, tačiau bus geranoriška, todėl siūlomi dalykai dažniausiai bus priimtini. Taip pat šią savaitę tęsiasi palankus metas sunkiems, svarbiems darbams namie, ryžtingoms pertvarkoms ir panašiems dalykams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų