Ypatingas savaitės horoskopas: likusiomis dienomis įspėja saugotis 1 ženklą

Pateikiame jums išsamias savaitės prognozes visiems Zodiako ženklams. Sužinokite, kas jūsų laukia likusiomis dienomis. 

 

AVINAS. Pilnatis byloja, kad vieni pagaliau nuspręs atlikti fizinius pratimus, norėdami susigrąžinti kūną į normalią būseną, kiti nuspręs mesti rūkyti, o treti pastebės, kad yra visiškai sutrikę ir susipainioję santykiuose su viršininkais. Galbūt dabar daug kas sukels jūsų nepasitenkinimą, tačiau svarbiausia stengtis dėl to nekaltinti kitų. Turėsite pakankamai energijos, kad galėtumėte teigiamai pakeisti savo kasdienybę, ar tai būtų jūsų darbo vietos puošimas, ar mankšta ir sveika mityba.

JAUTIS. Merkurijus apdovanos jus dėmesiu, iškalba, smalsumu, atsakingumu ir organizuotumu. Visos šios savybės yra labai naudingos norint pasiekti profesinės sėkmės jūsų vykdomame versle. Jums reikia judėti toliau, galima įgyti naujų žinių ar net pakeisti profesiją, jei būtina. O ir meilė tiesiog sklandys ore, todėl tikėkitės romantiškų nuotykių, malonumų ar kūrybiškumo antplūdžio savo projektuose. Galbūt pastaruoju metu pamiršote šias gyvenimo sritis?

DVYNIAI. Pilnatis gali sukelti tam tikrų pokyčių jūsų namams. Galimas konfliktas tarp karjeros siekių ir poreikio atkreipti dėmesį į buitį. Gali būti baigiamos kai kurios pagrindinės su jūsų namais susijusios pertvarkos, pavyzdžiui, atnaujinimas ar persikraustymas – pagaliau galėsite mėgautis ilgai lauktu komfortu. Taip pat gali būti, kad paaiškės su jūsų šeima susijusi paslaptis, arba tiesiog gausite informacijos apie savo šaknis, užbaigsite šeimos medžio formavimą.

VĖŽYS. Pilnatis gali suteikti žinių apie artimus giminaičius, brolius ar seseris. Palankus metas po ilgos pertraukos atnaujinti santykius. Geriau atidėti trumpas keliones –jos vis tiek vyks ne taip, kaip planuota, arba bus nenaudingos. Sudaromuose dokumentuose ir sutartyse gali būti klaidų ar netikslumų, dar kartą patikrinkite viską, ką rašote. Ypatingas dėmesys gali būti skiriamas kai kuriems teisiniams klausimams. Avėkite patogius, stabilius batus, kitaip galite lengvai susižeisti kulkšnį.

LIŪTAS. Daug ir sėkmingai bendrausite su verslo partneriais, liepsnos ginčai, bet juk juose gimsta tiesa. Būsite pasirengę apsvarstyti visus požiūrius ir tik tada priimti galutinį sprendimą.Dalyvausite ypač sunkiose derybose, kurių rezultatai gali nulemti bendro ar asmeninio verslo sėkmę. Gali kilti konfliktas dėl pinigų ar kitų išteklių. Tikėtina, kad turėsite skubiai sumokėti kai kurias sąskaitas arba grąžinti skolą. Per šią pilnatį pabandykite kontroliuoti savo išlaidas.

REKLAMA

MERGELĖ. Pilnatis jus privers kitaip pažvelgti į gyvenimą arba pervertinti savo prioritetus. Galbūt turėtumėte apsvarstyti galimybę atsikratyti daiktų, žmonių ar įpročių, kurie trukdo judėti toliau. Arba apie tai, kaip pasiekti reikiamą pusiausvyrą tarp savo ir kitų poreikių. Šiuo laikotarpiu galite pritraukti tam tikro asmens, kuris pastaruoju metu buvo jūsų akiratyje,dėmesį. Galite pajusti, kad jūsų emocijos labai sustiprėja ir tampa praktiškai nekontroliuojamos.

SVARSTYKLĖS. Pilnatis byloja, kad bus pasitikėjimo problemų, trukdančių normaliai plėtoti santykius. Sieksite atskleisti paslaptis, susijusius su darbu, sveikata ar problemomis, kurių ilgą laiką nepaisėte. Gali būti, kad aplinkybės šiose srityse susiklostys ne jums palankiausia linkme. Arba turėsite pasirūpinti kokiu nors bejėgiu asmeniu. Galimas poreikis pabūti vienumoje ir sutelkti dėmesį į tai, kas vyksta jūsų viduje, pasąmonės lygmenyje. Meditacija, savistaba padės išgryninti emocijas, kurias ilgai slopinote.

SKORPIONAS. Pilnatis padės tiksliai nusistatyti tikslus, kad gautumėte maksimalios naudos. Gali nutrūkti kontaktai arba kilti kivirčų su draugais. Vienusgalite palikti ir prisijungti prie kitų, kurie, jūsų nuomone, geriau atstovaus jūsų interesams. Gali būti, kad dėl draugystės turėsite paaukoti kažką materialaus, kas jūsų akimis atrodys visiškai nereikšminga. Paleiskite situaciją, pažvelkite į ją iš šalies: tai unikali galimybė. Keliaudami bandysite į savo veiklą įtraukti keletą įtakingų žmonių.

ŠAULYS. Pilnatis gali paskatinti keletą įvykių, nuo kurių priklausys jūsų karjera ir gyvenimo gerovė. Jie nebūtinai yra globalūs, todėl galite net neatkreipti dėmesio, tačiau jų pasekmės gali būti gana jautrios. Laimei, daugeliu atvejų nelaimių nebus. Tiesiog gali tekti kažką paaukoti, kad pasitarnautumėte bendram labui. Vadovybė gali pasiūlyti paaukštinimą, kurio seniai siekėte. Arba jūsų ilgalaikiai projektai pagaliau pradės teikti pirmuosius rezultatus ir pelną.

REKLAMA

OŽIARAGIS. Galite suabejoti kai kuriais asmeniniais įsitikinimais ir daug ką apsvarstyti iš naujo. Veikiausiai turėsite reikalų su dokumentais arba nesklandumų su kelionėmis. Būkite atsargūs pildydami svarbius dokumentus, o jei abejojate savo kompetencija, kreipkitės į teisininkus. Pergalvokite santykius su žmogumi, kuris nuo jūsų skiriasi įsitikinimais ar kultūra, gyvenimo būdu. Bet kokios pastangos, susijusios su pinigais ar asmeninėmis vertybėmis, bus ypač produktyvios.

VANDENIS. Merkurijus ženklo atstovus apdovanos gyvu ir įžvalgiu protu, būsite nepaprastai bendraujantys, tačiau kritiški, todėl atidžiai analizuosite visą gautą informaciją. Teks pasirūpinti pusiausvyra tarp savo paties komforto ir saugumo bei kitų žmonių poreikių. Tai puikus laikas sumokėti senas skolas, nesvarbu, ar tai susiję su finansais, ar su kitais reikalais. Galimas pelnas iš anksčiau atliktų investicijų grynaisiais, arba pastebėsite, kad kažkas jums teikia finansinę ar kitokią paramą.

ŽUVYS. Socialiniai kontaktai šiuo metu yra agresyvūs dėl bet kokių nereikšmingų priežasčių, gresia pasitikėjimo krizė, bendradarbiavimo ir kompromisų poreikis santykiuose. Būkite pasirengę, kad jūsų partneris turės priešingą nuomonę. Keli įvykiai gali priversti jus iš naujo įvertinti esamą partnerystę ir įsitikinti, ar ji veikia. Ateina laikas, kai galima išsiskirti arba pakelti santykius į naują lygį. Jei vis dar esate vienišas, bet ką nors turite galvoje, artėja tinkamiausias metas prisipažinti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų