Vienam Zodikui – ypač sėkminga diena: kelsite aplinkinių simpatijas

Šiandieną daugiau laiko skirkite šeimai bei neatidėliotinoms problemoms. Spręsdami jas nedelskite, vėliau teks srėbti dar daugiau košės.

Avinas

Korektiškiau bendraukite su kolegomis, klientais, tai metas, kai svarbu su visais susitarti, susitaikyti. Palanku tvarkyti teisinius reikalus.

Tauras

Aiškumo pakaks, nors geros nuotaikos gali ir stigti. Vis dėlto tai gera proga pasigilinti į slaptas problemų, neįvertintų nuostolių priežastis ir paieškoti radikalių sprendimų.

Dvyniai

Pasikliaukite savo praktika, vidine nuojauta, tuomet rasite gerą išeitį. Būkite tolerantiškesni tėvų bei visuomenės nuomonei.

Vėžys

Tinka užsiimti profesinėmis problemomis, ypač jei jos susijusios su kolektyvu, tik venkite nesusipratimų su vadovu. Vakare gali atsiskleisti, kas jus slapta myli.

Liūtas

Rasite žmonių, galinčių padėti, patarpininkauti, tai draugystės, nuoširdžios pagalbos metas.

Mergelė

Vargu ar pavyks atsiriboti nuo pasaulio, nors sieksite ramybės, vienatvės. Nesistenkite kitiems įtikti: kaip seniai patikrinta, tai pats geriausias būdas sugadinti gerą reikalą, gerus santykius.

Svarstyklės

Puiki diena: esate kupini energijos, ryžto. Apie jus bursis žmonės, apimti panašių minčių, siekiantys tų pačių dalykų, tapsite jų lyderiu. Rizikuokite spręsdami reikalą.

Skorpionas

Galima kurti ilgalaikius finansinius planus, įsipareigoti materialiai, pasirašinėti ilgalaikius finansinius dokumentus. Tai ir geras laikas bendradarbiavimui užmegzti.

Šaulys

Jūsų veiksmai, kaip ir žodžiai, turi būti apgalvoti, neskubėkite daryti išvadų, garsiai skelbti savo nuomonę. Stebėkite aplinkinių reakciją, venkite ginčų, taip pat didelių išlaidų.

Ožiaragis

Ramus metas, tiesa, netinkamas dalykinei veiklai, bet geras namų reikalams tvarkyti. Darbe imkitės tik to, kas būtina, neatidėliojama, daugiausia jūsų dėmesio turi būti skiriama šeimai, artimiesiems.

Vandenis

Keliate simpatijas, skatinate pasitikėjimą, tai padės įgyti sąjungininkų darbe ar su kitų pagalba išspręsti asmeninę, o gal šeimos problemą.

Žuvys

Darbingas metas, galite imtis didelių krūvių, viską spėsite. Diena bus palanki svarbiems kontaktams, susijusiems su veikla, finansinių problemų sprendimu.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų