Didysis kovo mėnesio horoskopas: žvaigždės įspėja 2 Zodiako ženklus

Pateikiame jums išsamią kovo mėnesio prognozę visiems Zodiako ženklams. 

Avinas 

Mėnuo prasideda Marsui, Avinus valdančiai planetai, pereinant į jūsų komunikacijos ir informacijos sektorių. Sakyti, ką galvojate, ir reikalauti, ko norite, jūsų ugningam ženklui ir šiaip yra nesudėtinga, bet šis perėjimas visai panaikins bet kokias abejones savimi šioje gyvenimo srityje.

Pastangas sutelkite į kasdienius darbus, namų ruošą ir bendravimą – tai gali atrodyti primityvūs dalykai tokiai galingai Marso energijai, bet šis kelias nuves jus į didžiausią atpildą.

Jautis 

Pasiruoškite savo tvirčiausią rankos paspaudimą ir žavingiausią šypseną, Jaučiai. Šį mėnesį turėsite galimybę užkariauti naujus draugus ir daryti žmonėms įtaką. Jūsų ženklą valdančioji planeta, Venera, praėjusio mėnesio pabaigoje perėjo į jūsų karjeros sektorių, todėl didžiąją kovo mėnesio dalį jūsų darbinis bendravimas bus kupinas jos šiltos energijos.

Ši tranzicija jums bus gera proga iš naujo atrasti (ar pirmą kartą pamatyti), kas jūsų darbe jums iš tiesų labai labai patinka – gal tai jūsų kolegos arba tai, kaip gerai jaučiatės po itin produktyvios dienos. 

Dvyniai 

Praėjusio mėnesio Merkurijaus retrogradinis judėjimas bandė jūsų kantrybę ir ištvermę, bet už visą laukimą ir frustraciją jums netrukus bus atlyginta su kaupu. O būtent, kovo 3 dieną Marsas pereis į jūsų Zodiako ženklą ir primins tarsi dangišką batutą, kurio jums taip reikėjo, kad galėtumėte iššokti dar aukščiau – jis suteiks jums motyvacijos, energijos, pasitikėjimo savimi ir padės būti savimi. 

Vėžys 

Vėžiams kovo mėnuo prasidės ramiai – jausitės nusiteikę susitelkimui ir atsistatymui. Po kiek sudėtingo Merkurijaus retrogradinio judėjimo praėjusį mėnesį turite pilną teisę atsigauti ir atsistatyti. Taip, tai reiškia, kad galėsite ramiai pasižiūrėti savo mėgstamiausią TV programą, bet taip pat ir turėsite laiko pagalvoti apie savo praėjusį mėnesį priimtus sprendimus ir pasižiūrėti, kokius rezultatus jie jums atneša.

Liūtas 

Jaunaties sulauksime kovo 13 dieną – ji iš jūsų pareikalaus peržiūrėti tas susisiejančias sistemas, iš kurių semiatės stiprybės. Gali paaiškėti, kad kliaunatės savo pastangų ir kitų žmonių paramos deriniu – tai gali būti jūsų partneris, tėvai ar draugai. Atsispirkite pagundai kritikuoti dalykus ar žmones, kurie jums teikia saugumo ar stabilumo jausmą.

REKLAMA

Mergelė

Prasidedant šiam audringam mėnesiui nepamirškite praėjusio mėnesio pilnaties jums suteiktos žinutės tvirtai kojomis stovėti ant žemės, kuri stipriausiai pasireiškė būtent jūsų Zodiako ženkle. Jūs viską galite, net jei aplinkybės nepalankios, net jei vidinis balsas linkęs į stiprią savikritiką – vis tiek viską galite. Jei vis dar abejojate savo potencialu, kalendoriuje pasižymėkite kovo 3 dieną, kai Marsas pereis į jūsų karjeros sektorių. 

Svarstyklės

Ar esate pasiruošę racionalizuoti ir apibrėžti savo kasdienybę? Po sklandžios kovo pradžios, didele dalimi ir praėjusio mėnesio pilnaties, kuri vyko jūsų privatumo ir atsinaujinimo sektoriuje, dėka, turėsite dvi puikias galimybes su nauju dėmesiu ir energija susitelkti į darbą, gerą savijautą ir kasdienį gyvenimą.

Pirma proga pasitaikys kovo 13 dieną kartu su jaunatimi, kuri padės suprasti, kuriai savo sveikatos sričiai turėtumėte teikti prioritetą ir kur reikėtų šiek tiek sumažinti spaudimą.

Skorpionas

Už lango gali būti pilka ir nyku, bet žvaigždės jūsų sielai suteiks tikras pavasario atostogas. Jūsų malonumo sektoriuje Saulė yra jau nuo pat Žuvų laikotarpio pradžios praėjusį mėnesį, bet mėnulio jaunatis taip pat įsijungs į šią sferą kovo 13 dieną, o ir protingasis

Merkurijus čia apsilankys kiek ilgesniam laikui nuo kovo 15 dienos. Dėl to į savo pramogas žiūrėsite labai rimtai. Būsite nuoširdūs, į viską žiūrėsite su humoru, ir net trumpam pamiršti savo pareigas bus tikrai labai smagu – mėnulio jaunatis padės suprasti, kodėl būtent vieni dalykai teikia džiaugsmą, o ne kiti.

Šaulys

Šauliams labai palengvėjo, kai vasario pabaigoje baigėsi Merkurijaus retrogradinis judėjimas, o su juo – ir rūkas, kuriame jie buvo paskendę didžiąją mėnesio dalį.

Dar didesnis palengvėjimas ateis kovo 15 dieną, kai Merkurijus įeis į jūsų namų ir širdies reikalų sektorių. Tai atneš nežinomybės, dėl kurios tikėtina apleisti namų ruošą, bet šiai greitakojei planetai praslinkus namais rūpintis bus daug maloniau, nei prieš tai. 

REKLAMA

Ožiaragis

Tai tikra Žemės ženklo svajonė: visą ateinantį mėnesį Ožiaragių dėmesio centre bus visi praktiški dalykai. Visų pirma, Marsas suteiks daug jėgos jūsų geros savijautos ir kasdienio gyvenimo sektorių, todėl net ir labiausiai erzinantys kasdieniai darbai atrodys lengvi.

Be to, galite pajusti motyvaciją labiau rūpintis savimi ir, pavyzdžiui, pradėti keisti savo pusryčių įpročius (juk didelis puodelis juodos kavos – dar ne maistas) arba darbo dienos metu daryti nedideles pertraukėles.

Vandenis

Žuvų laikotarpio metu Vandeniams vis tenka galvoti apie pinigus. Kad ir kaip norėtumėte save įsivaizduoti atitrūkusį nuo materialaus pasaulio, finansiniai reikalai jus grąžins į žemę pirmai kovo pusei, o suaktyvėjusi veikla jūsų finansų sferoje mėnesio viduryje tik privers į tai kreipti daugiau dėmesio. Kovo 13 dieną mėnulio jaunatis jums be kritikos, be gėdinimo ir be nerimo parodys, kodėl taip svarbu neapleisti savo finansų. 

Žuvys

Marsas kovo 3 dieną pereina į jūsų namų sektorių – tai jus paruoš visam namų lizdelį dabinant praleisimam mėnesiui. Jūs pagaliau turėsite reikiamo ryžto ir energijos, kad įgyvendintumėte viską, ką esate suplanavę namuose, nors ta pati energija jus pastūmės jums nebūdingų būdu daryti spaudimą kartu su jumis gyvenantiems žmonėms. Jūs labai aiškiai žinote, ką jums reiškia jūsų komfortas, bet neleiskite tam į antrą planą nustumti jūsų artimųjų poreikių. 


Rašyti komentarą...
A
Andrius
2021-03-03 06:44:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Blefas,melas,okultizmas,gėda TV3,melo skleidėjai!
Atsakyti
0

A
Andrius
2021-03-03 06:44:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Blefas,melas,okultizmas,gėda TV3,melo skleidėjai!
Atsakyti
0

A
Andrius
2021-03-03 06:44:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Blefas,melas,okultizmas,gėda TV3,melo skleidėjai!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų