TOP3 Zodiako ženklai – serijiniai žudikai: nustebsite, po kuriuo gimę daugiausia

Nors neteisinga būtų sakyti, kad vieni Zodiako ženklai labiau už kitus yra linkę į žmogžudystes, visgi įdomu pasižiūrėti, kurie iš jų dažniausiai pasitaiko žudikų sąrašuose. Tad kokie dažniausiai būna serijinių žudikų Zodiako ženklai?

Žuvys

Kiek netikėta, kad dažniausiai serijinių žudikų sąraše pasirodė paprastai mielos ir svajingos Žuvys. Po šiuo Zodiako ženklu yra gimę net 5 iš 25 serijinių žudikų, o jų tarpe – tokie liūdnai pagarsėję vardai, kaip Dennisas Raderis, Aileen Wuornos, Donaldas Henry Gaskinsas, Johnas Wayne Gacy ir Richardas Ramirezas.

Būtent Žuvys dažnai vadinamos svajinguoju Zodiako ženklu. Žuvys turi daug teigiamų savybių – jos labai geraširdiškos, užjaučiančios ir intuityvios. Bet jos taip pat gali būti pernelyg lipšnios, atitrūkti nuo realybės ir paskęsti savigailoje.

Dvyniai

Šiame sąraše antrąją vietą užima dvyniai – po šiuo ženklu gimė trys serijiniai žudikai. Jų tarpe – ir Peteris Sutcliffe, gimęs 1946 metų birželio 2 dieną Anglijoje, vadinamas „Jorkšyro žudiku“. Jis XX a. aštuntajame dešimtmetyje žudė moteris, o prieš tai dirbo duobkasiu, gamyklos darbininku ir prekybos agentu.

Dvyniai moka būti žavingi, o ši savybė dažnai pasitaiko serijinių žudikų tarpe. Žinoma, žavingas žmogus dar toli gražu nebūtinai taps serijiniu žudiku, bet tai, kad šmaikštieji ir draugiškieji Dvyniai atsidūrė šiame sąraše – įdomus sutapimas, rašoma bustle.com

Šaulys

Trys po Šaulio ženklu gimę serijiniai žudikai yra Tedas Bundy, Dennisas Nilsenas ir Rosemary West. 1976 metų lapkričio 24 dieną gimęs T. Bundy prisipažino nužudęs 36 jaunas moteris keliose skirtingose JAV valstijose aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje. Jis taip pat du kartus pabėgo iš kalėjimo ir slapstėsi nuo policijos tol, kol galiausiai buvo pagautas.

Šaulys yra tas ženklas, kuris labai vertina laisvę ir dažnai ieško nuotykių. Ar tai reiškia, kad visi Šauliai yra linkę į žudymą? Tikrai ne. Bet kai kurie kartais pasižymi tamsiomis charakterio savybėmis – jie gali būti nutrūktgalviški ir pernelyg pasitikėti savimi. Šauliams taip pat kartais trūksta takto ir empatijos.  


Rašyti komentarą...
D
Domicelė
2021-02-27 14:56:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šauliai liūtai skorpionai tikri despotai ir labai šykštūs ,kerštingi ir empatiški, tai tikra tiesa
Atsakyti
-7

O
O
2021-02-28 16:09:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dvynių bjaurumas,neduok Dieve !
Atsakyti
-2

O
O
2021-02-28 16:10:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dvynių bjaurumas,neduok Dieve !
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų