Vienam Zodiakui – ypatinga diena: dėmesio sulauks su kaupu

Naujų potyrių diena. Svarbu tiems potyriams atsiskleisti, mat užsisklendus galite nepastebėti svarbių ženklų. 

Avinas

Kažkas gali priminti neįvykdytą pažadą ir teks atiduoti tam tikrą dėmesio duoklę partneriui, kolegoms. Tikėtina, kad atsinaujinęs ryšys suteiks galimybių draugystei bei meilei.

Tauras

Norėsis keisti gyvenimą iš esmės, ir tam ieškosite galimybių. Tačiau jei primygtinai rodysite iniciatyvą ir piršite savo prekes, paslaugas ar planus, tai ir atsakomybė už sėkmę ar nesėkmę teks jums.

Dvyniai

Šiandien jausite aplinkinių susidomėjimą jūsų asmeniu. Galbūt jums pavyks sublizgėti žiniomis, plačiu akiračiu, talentu ar kitokiu gebėjimu.

Vėžys

Gali būti, kad šiandien reikės apsispręsti, ar priimti papildomą darbo krūvį. Susitikite su reikalingu žmogumi, aptarkite savo perspektyvas.

Liūtas

Nors ir netrūks aplinkinių dėmesio bei palankumo, jus kamuos įvairūs įtarimai. Vis dėlto draugai, o ypač draugės atitrauks jus nuo sunkių minčių bei rūpesčių, suteiks malonių emocijų.

Mergelė

Paaštrės jūsų intuicija, emocinis ir dvasinis jautrumas. Giliau jausite visa ko prasmę. Neilgai ištversite triukšmingą draugiją. Stenkitės atgauti sielos ramybę.

Svarstyklės

Dvasinė jūsų būsena bus nestabili, mąstysite neracionaliai. Nepatartina niekur skubėti, rizikuoti. Galbūt sujaudins kažkokios paskalos apie mylimą žmogų. Vykite abejones šalin.

Skorpionas

Tinkamas metas labiau suartėti su jums patinkančiu asmeniu, jį geriau pažinti. Galite tikėtis žinios ar pokalbio, susijusio su nekilnojamuoju turtu, dominama preke, siuntiniu.

Šaulys

Šiandien galite nemažai nuveikti žiniasklaidos, įvairių susitarimų srityse. Nepraleiskite progos pabendrauti su žmonėmis, kurie gali jums duoti vertingų patarimų. Jeigu aktualu pasimokyti, neieškokite pretekstų išsisukti.

Ožiaragis

Intensyvus bendravimas šiandieną jus vargins. Vis dėlto vargu ar galėsite atsipalaiduoti ir užmiršti darbus bei rūpesčius. Nuo jūsų norų nedaug kas priklausys.

REKLAMA

Vandenis

Bus malonu jausti, kad esate mylimi, reikalingi. Jums gali atsiskleisti intriguojama paslaptis. Išdrįskite bent šiek tiek atverti savo širdį, antraip jums neabejingi žmonės gali pasiklysti jausmų ir abejonių migloje.

Žuvys

Netikėtai gali užgriūti neplanuoti darbai arba pasireikš sveikatos problema. Pasistenkite, kad šios dienos dienotvarkė būtų kuklesnė.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
G
Galina
2021-03-02 15:30:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomi ir daug zadanca informacija ateities planams.. Ačiū.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų