Vestuvės virto tikra drama: paaiškėjo, kad nuotaka – seniai prarasta jaunikio mamos duktė

Moteris liko apstulbusi, kai sūnaus vestuvių dieną sužinojo, kad jos išrinktoji iš tiesų yra jos seniai prarasta duktė. Jaunikio ir nuotakos mama apsipylė ašaromis, supratusi, ką iš tiesų ruošiasi vesti jos sūnus – ant merginos rankos ji pastebėjo apgamą.

Neįtikėtinas susitikimas įvyko Kinijoje, Džangsu provincijoje, kovo 31 dieną. Jaunikio mama ant būsimos marčios rankos pastebėjo apgamą, kuris buvo labai panašus į tą, kurį turėjo jos seniai prarasta dukra. Pastebėjusi šią žymę, moteris priėjo prie jaunosios tėvų ir jų paklausė, ar ji prieš 20 metų nebuvo įvaikinta.

Nuotakos tėvai buvo labai nustebę, nes šią žinią patys ilgai slėpė, bet vėliau jie pripažino, kad prieš du dešimtmečius mergaitę jie rado pakelėje. Jie pasiėmė ją namo ir augino kaip savą. Nuotaka apie susitikimą su biologine mama sakė, kad tai buvo dar džiaugsmingiau, nei pačios vestuvės, rašoma mirror.co.uk.

Suprantama, kad netrukus ji susirūpino dėl to, kad susiruošė tekėti už savo vyresnio brolio, tačiau kiek vėliau paaiškėjo, kad ir jis yra įvaikintas, todėl jaunieji giminystės ryšiais nėra susiję. Jaunojo mama pasakojo, kad berniuką įsivaikino tada, kai prarado visas viltis surasti savo dingusią dukrą – mergaitės ji nesėkmingai ieškojo daugelį metų.

Ji patvirtino, kad įsimylėjėliai gali ramiai tuoktis, nes jie nėra biologiniai brolis ir sesuo. Nuotaka tuomet galėjo nusiraminti – pora vestuvių ceremoniją užbaigė be daugiau jokių netikėtumų.


Rašyti komentarą...
S
Svajūnas.k
2021-04-08 18:25:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Smagu tokį džiaugsmą patirti.Tai kaip stebuklas,O atra tiek atsiverti portalus ir skaitai melagienas su k19,nusibodo,bjauru skaityti kaip mulkinami žmonės,Jeigu tikrai būtu buvusi pandemija trečdalis pasaulio būtu užkasta,
Atsakyti
-14

V
Vajė
2021-04-08 20:18:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Muilo opera. Tfu
Atsakyti
-7

X
Xxxx
2021-04-08 22:03:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kliedesiai
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų