Kirpykloje apsilankęs 19-metis ragina jas vėl uždaryti: priežastis prajuokino tūkstančius

Pirmą dieną, kai po karantino Škotijoje vėl pradėjo veikti kirpyklos, vaikinas po vizito pas kirpėją pasidalino savo nuotrauka socialiniame tinkle „Twitter“.

Thomas Haggarty paragino Škotijos parlamento narę Nicola Sturgeon tuoj pat vėl uždaryti kirpyklas ir įkėlė savo nuotrauką, kurioje matosi plikai apskusta galva, o ant viršugalvio palikti ilgi antakius dengiantys kirpčiukai. Thomas pakomentavo: „Keturis mėnesius laukiau, o štai ką gavau. @NicolaSturgeon,  padaryk paslaugą, uždaryk kirpyklas vėl, brangioji”.

Jo įrašas sulaukė virš 70000 „patiktukų“, o kai kurie klausė, gal jį žirklėmis kirpo legendinis aklasis amerikiečių dainininkas Stewie Wonder.

Kiti komentatoriai vaikiną pavadino „Darth Fader“ ir patikino, kad jo įmantri šukuosena −  kaip posakis „šiandien plaukuotas, ryt jau nebe“.

Pas kirpėją daugiau negrįš

19-metis Thomas pasakojo dienraščiui The Daily Record: „Taip nekantriai laukiau, kol galėsiu apsilankyti pas kirpėją, deja, ta diena tapo blogiausia mano gyvenime. Aš esu drovus žmogus ir paprastai pasitikiu kirpėju, tačiau įpusėjus kirpimui sunerimau. Žinoma, susimokėjau, atsisveikinant pasakiau „iki kito karto“, tačiau tikrai ten daugiau nekelsiu kojos“.

Thomas užsiregistravo pas kirpėją iš anksto, nes per 4 mėnesius garbanos gerokai paaugo. Kirpimas truko 45 minutes, tačiau jis nieko kirpėjui nesakė net kai šis skuto jo galvą.

Dauguma komentatorių pritarė nuomonei, kad tas kirpėjas karantino Škotijoje metu visai prarado kvalifikaciją.

Paul Karte pakomentavo: „Skirtumas tarp blogo ir gero kirpimo tik trys savaitės“.

Lemon Riddler pridūrė: „Uždaryti ilgiems mėnesiams prarado įgūdžius“.

Kirpyklos ir sodų centrai po gruodį  įvesto karantino atsidarė balandžio 2 dieną, pirmadienį, o ministrė Nicola Sturgeon tvirtino, kad „laukia šviesesnės dienos“, nors dar tris savaites keliauti patariama tik savo rajono ribose, rašo dailystar.co.uk


Rašyti komentarą...
V
Vitalka
2021-04-08 15:47:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kaip pasakei kirpėjai tave nukirpti tave ir apkirpo.O kur bėda?!?
Atsakyti
-12

V
Vidas
2021-04-08 14:33:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kaip grybas!
Atsakyti
-7

D
Doc
2021-04-08 16:03:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kakuciu vaikas atsiduoda.
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų