Vaisinių muselių atsikratykite be jokio vargo: atskleidė, kaip tai padaryti

Ponios Hinch gerbėjai siūlo naudoti actą ir maistinę plėvelę, piltuvą arba skystą indų ploviklį, jei įkyrėjo muselės namuose.

Vabzdžiams ir musėms patinka šilti, saulėti mėnesiai, o jei nesaugote savo namų, juos greit okupuos musės. Ponios Hinch gerbėjai siūlo naudoti actą, maistinę plėvelę, piltuvėlį ir indų plovimo skystį – šiais spąstais atsikratysite tiek maistinių muselių tiek musių.

Dažniausiai visi šie vabzdžiai į namus patenka su pirkiniais iš parduotuvių! Laimei, yra būdas kaip juos sugauti ir išnaikinti. Socialinio tinklo „Facebook“ ponios Hinch  grupės nariai noriai dalinasi savo gudrybėmis, padėsiančiomis atsikratyti šiais nemaloniais vabzdžiais, rašo express.co.uk.

Štai ką jie sako apie namų kenkėjų naikinimą...

Atsikratyti muselių padės actas

Viena moteris paklausė, kaip atsikratyti musių, spiečiais puolančių jos namus: „Ar kas nors galite patarti, kaip atsikratyti mažų muselių antplūdžio namuose?“

Beveik visi rekomendavo actą... pigų produktą, randamą bet kurioje maisto prekių parduotuvėje.

Vienas rašė: „Pasidariau spąstus – ąsotis su vandeniu, skystu indų plovikliu, obuolių sidro actu ir vaisiaus gabalėliu. Iš kartono pasidariau piltuvėlį ir lipnia juostele pritvirtinau prie ąsočio – pakliuvai ir neištrūksi, kenkėjau!“

Kitas asmuo pasidalino panašiu triuku: „Pasidarykite piltuvėlį iš kartono ir įstatykite jį į butelį acto“.

Panašus buvo ir kitas patarimas: „Pripildykite mažą ąsotėlį actu, uždenkite maistine plėvele, pradurkite kelias skyles ir įskridę musės nebeištrūks. Vietoje acto galite naudoti vandenį su vaisiaus gabalėliu“.

„Į dubenėlį pripilkite balto vyno acto ar obuolių sidro acto. Musėms tai patiks“, − pasiūlė savo variantą kitas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų