Per karščius pamirškite susivėlusius plaukus: padės 3 gudrybės

Kai netvarkingi stiliai grįžta į madą, daugelis žmonių meta šalin savo plaukų džiovintuvus, plaukų formavimo įrankius ir leidžia plaukams išdžiūti natūraliai.

Tačiau natūraliai džiovinant plaukus dar nereiškia, kad plaukai bus kaip laukiniai, garbanoti ir be jokios formos. Yra būdų, kaip sušukuoti plaukus be džiovintuvo − jiems taip bus kur kas geriau, rašo mirror.co.uk.

Kirpėjai Sean Paul Nother ir Nick Latham, socialiniuose tinkluose žinomi kaip „The Hair Bros“, pasidalijo keletu savo geriausių triukų, kurie tikrai įkandami visiems.

Jie sako: „Po kurio laiko formavimas karščiu gali atimti gyvybę jūsų plaukams. Retsykiais džiovinami plaukai per daug nepažeidžiami, tačiau nuolatos džiovinant karštu oru, jau kita istorija: plaukai tampa trapesni, praranda blizgesį ir bet kokį gražų, natūralų kritimą. Nėra nieko įspūdingesnio kaip natūraliai išdžiūvusių plaukų kritimas.

Sunku atkurti natūralų plaukų kritimą, tačiau plaukus, kurie formuojami, džiovinami ir ištiesinami, galima atkurti milijoną kartų! Tai štai kokie tie subtilūs natūraliai džiovintų plaukų trūkumai – dėl jų plaukai ir atrodo taip nuostabiai“.

Jie priduria: „Niekada neturėjome tokio tikslo priversti žmones atsisakyti plaukų formavimo, mes tik norėtume paskatinti žmones dažniau džiaugtis ir vertinti savo natūralius plaukus −  kodėl gi nepabandžius penkias dienas per savaitę plaukus „paleisti“ natūraliai, o kartą suformuoti džiovinant karštu oru? Taip plaukai atrodys jaudinančiai ir ne visada nuspėjamai“.

Plopping‘as

Plopping‘as yra technika, daugiausia skirta garbanotiems ir banguotiems plaukams. Norėdami nusausinti plaukus, įvyniokite juos į senus sportinius marškinėlius. Tam, kad jūsų  garbanos būtų vienodos, lygios ir neatrodytų nepaklusnios, visai nereikalingas karštas oras.

Tai puikus būdas sumažinti garbanojimąsi ir pagreitinti džiūvimo laiką, kol užsiimate kažkuo kitu.

Natūralus džiovinimas

Dažniausiai jūsų natūralūs plaukai atrodo puikiausiai, kai būnate paplūdimyje − taip yra todėl, kad susimaišo sūrus vanduo su kitais produktais (kremas nuo saulės!) Ir saulė, švelniai džiovindama plaukus, sukuria tą nuostabią, iškedentą tekstūrą.

Norėdami tai atkurti, pabandykite padengti plaukus druskos purškalu ir palikti juos išdžiūti. Jei bandysite tai su plaukų džiovintuvu, karštas oras pakels visus ataugančius plaukus, ypač jei jūsų plaukai švelnūs ar labai garbanoti!

Minkšti spaustukai

Mes naudojame minkštus spaustukus beveik kiekvienam klientui ar modeliui. Šie puikūs maži spaustukai laikys jūsų plaukus nustatytoje padėtyje, kol jie išdžius, nepalikdami jokio įspaudo plaukuose − taip puikiai sutvarkomi maištingi plaukų pakraščiai ir ataugantys plaukeliai!

Tačiau Sean ir Nick perspėja, kad svarbu naudoti tinkamą šampūną, jei plaukus džiovinsite natūraliai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų