Atskleidė geriausią amžių tuoktis: gali būti jaunesnis, nei jūs manėte

Tyrėjai mano, kad jie nustatė optimalų amžių tuoktis. Tinkamas amžius įsipareigoti gali būti jaunesnis, nei jūs manėte. Mokslininkai pasinaudojo matematiniu algoritmu ir nustatė tobulą amžių tuoktis.

Pasak sumanių darbuotojų Tomo Grifithso ir Briano Christiano, geriausias amžius ištarti „taip“ savo partneriui yra 26 metai. Savo knygoje „Gyvename pagal algoritmus: Žmogiškųjų sprendimų IT“ autoriai pateikė savo argumentus, rašo dailystar.co.uk.

Optimalaus sustojimo problema

Algoritmas rodo, kad, jei nusistatėte laiko rėmus tam tikrai užduočiai atlikti, tai 37% kelio atžyma ir bus pats geriausias laikas apsispręsti.

Jei ieškote meilės nuo 18 iki 40 metų, 26 metai yra puikus amžius. Priduriama, kad jei esate vyresnis nei 26 metų, galite per daug ginčytis su savo antrąja puse, taigi nieko neišeis!

Vis dėlto jei norite remtis mokslu, to ypatingo žmogaus paieška yra vadinama „optimalaus sustojimo problema“. Christian ir Griffith aiškina, kad turėdami virš 1000 galimybių, turėtumėte sustoti ties 36,81% kelio atkarpa.

Teorijai prieštarauja

Reikia džiaugtis, nes turėdami daugiau galimybių, galite priartėti prie 37%, tad nenuleiskite rankų ir pirmyn!

Deja, Utah universiteto sociologas Nicholas. H. Wolfinger šiai teorijai prieštarauja. Jis teigia, jei nenorite išsiskirti, tuoktis reikėtų tarp 28 ir 32 metų, o tai jau 48% numatyto laiko rėmo. Mokslininkai teigia, kad ši taisyklė neatsižvelgia į tą faktą, kad tarp 18 ir 40 metų stipriai  kinta požiūris į partnerio patrauklumą.

Meilės paieškos yra ypatingas procesas, tad jei jau radote žmogų, su kuriuo norėtumėte būti kartu visa gyvenimą, tada 26 metai – nuostabus amžius duoti įžadus!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų