Vaiko vardas įžiebė karą šeimoje: moteris niekaip negali atleisti vyro sesei

Vardo parinkimas naujagimiui yra sunkus darbas. Kai jau atrodo, jog radai tą vienintelį, mažiausiai trokšti, kad kas nors kitas jį pasisavintų. Tokia problema iškilo jaunai mamai, kai naujagimiui sūneliui išrinktą vardą pasisavino jos vyro sesuo.

Savo įraše „Reddit“ grupėje moteris pasakoja, kad sūneliui vardą išrinko nėštumo pradžioje. Laiminga pora iš anksto pranešė apie kūdikio lytį ir išrinktą vardą, į „Facebook“ įkeldami nuotrauką, kurioje nufotografuota antklodėlė su išsiuvinėtu kūdikio vardu, rašo dailystar.co.uk.

Sūnų pavadino poros pasirinktu vardu

Tačiau netrukus jos vyro sesuo, apie kurios nėštumą šeima nė nežinojo, paskelbė, jog jai gimė sūnus ir jį pavadino poros pasirinktu vardu.

Moteris rašė: „Sūnaus susilaukiau prieš mėnesį, vardą parinkome nėštumo pradžioje. Tai ypatingas vardas ir kilęs iš ypatingos vietos. Balandį „Facebook“ tinkle atskleidėme gimsiančio kūdikio lytį ir vardą, įdėdami antklodėlės nuotrauką su išsiuvinėtu sūnelio vardu. Po savaitės mano vyro sesuo paskelbė, kad pagimdė sūnų ir kokį gi vardą ji parinko? Taip, tą patį, kaip ir mes. Buvo siaubingai nejauku“.

Mama teigia, kad ir jos uošviai buvo priblokšti, tačiau vyro sesuo pareiškė, jog jai patiko tas vardas ir ji nemato jokios problemos.

Ji pasakojo: „Mano vyras pagalvojo, jog jo sesė pakvaišo ir pasakė, jog ji „bjaurybė“, jei teigia, kad vardą pasirinkusi tik dabar. Vyro sesuo atrėžė, jog ne jos kaltė, kad ji pirma pagimdė ir pasirinko vardą, viskas puiku, vardo ji nekeis ir kas čia tokio, jei du berniukai turės tą patį vardą. Uošvis patarė nekreipti į ją dėmesio, teigė, kad viskas susitvarkys“.

Socialinio tinklo vartotojai netruko sureaguoti į moters įrašą.

Vienas teigė: „Keista būna tik tada, kai kas nors sukelia tą keistumą“.

Kitas rašė: „Mano pusseserė turi penkias anūkes ir jos visos pavadintos tuo pačiu, močiutės, vardu“.

Trečiasis pridūrė: „Niekinga iš vyro sesers pusės, bet šaunu, kad laikotės savo nuomonės“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų