Vyras negali sulaikyti ašarų: gimdyti turėjusi moteris dingo kaip į vandenį

Pranešama, kad Pietų Afrikoje gimusio „dešimtuko“, patekusio į pasaulio žiniasklaidos dėmesį, tėvas netiki, kad jo mergina susilaukė 10 kūdikių.

Natūraliai pastojusi Gosiame Thamara Sithole birželio 7 dieną pagimdė septynis berniukus ir tris mergaites − visi jie gimė 29-ąją nėštumo savaitę Cezario pjūvio pagalba.

Žinia apie naujagimius ir 37-ių motinos nuotraukos pasklido spaudoje, buvo teigiama, kad tai naujas pasaulio rekordas, rašo mirror.co.uk.

Neturi įrodymų, kad gimė dešimtukas

Tačiau dabar moters partneris Tebogo Tsotetsi tvirtina, jog jis neturi įrodymų, kad gimė „dešimtukas“, o jo šeima teigia, kad „kol nebus įrodyta, dešimtuko gimimo faktą neigiame“.

Spauda rašo, kad susirūpinta ir dėl pačios Gosiame buvimo vietos, policijai pranešta apie dingusį žmogų.

Paskelbtame Tsotetsi šeimos pareiškime teigiama: „Jis kelis kartus bandė aplankyti savo merginą ir pamatyti naujagimius, tačiau ji atsisako atskleisti, kur yra ir nieko nepasakoja apie kūdikių būklę. Šeima susirūpinusi dėl visuomenėje skleidžiamos informacijos apie dešimtuko gimimą, nes nėra jokių įrodymų, išskyrus motinos žinutes telefone ir „Whatsapp“ programėlėje. Taigi, šeima tvirtina, kad kol nebus tvirtų įrodymų, Tebogo Tsotetsi ir Gosiame Sithole nesusilaukė dešimties naujagimių. Atsiprašome už kilusius nepatogumus“.

Vyriausybės atstovai taip pat teigia, jog nėra jokių įrodymų, kad moteris pagimdė dešimt kūdikių. Tebogo Tsotetsi, gavęs žinutę apie gimusį dešimtuką, žinią paskelbė viešai, apie tai jis pats asmeniškai pranešė ir Pretoria News.

Mergina tikrai buvo nėščia, tad šeimos atstovas spaudai tvirtino, kad „nors situacija yra bjauri“, laikas susirūpinti faktais, rasti  ir grąžinti moterį šeimai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų