Užsukusi į parduotuvę vilnietė pasišlykštėjo lietuvių elgesiu: „Ir tik paskui neverkite“

„Praėjusį savaitgalį viename iš didžiųjų prekybos centrų vyko didysis išpardavimas. Reklamos, antraštės ir iškabos visoje sostinėje rėkte rėkė apie tai, kad čia bus galima nusipirkti visko, ko tik širdis geidžia geriausiomis kainomis ir su didelėmis nuolaidomis. Apsilankiau ir pasibaisėjau žmonių elgesiu“, – tv3.lt atsiųstame laiške rašo vilnietė Vaida.

Artėja mano sūnaus gimtadienis, todėl jau seniai buvau susiplanavusi užbėgti į prekybos centrą ir nupirkti nusižiūrėtą žaislą su nuolaida. Kai nusipirkau, pažiūrėjau, kad sutaupiau neblogą sumą – jei pirminė žaislo kaina siekė 50 eurų, tai man tą dieną su nuolaida jis atsiėjo apie 30 eurų ar panašiai.

Tai buvo vienintelis pirkinys mano pirkinių krepšelyje ir atėjusi į kasą aš pasijaučiau kaip balta varna!

Milžiniškoje eilėje aš vienintelė stovėjau su krepšeliu – žmonės daiktų buvo prisikrovę vežimuose iki pat viršaus ir net parėmę rankomis. Virtuviniai kombainai, kalėdinės dekoracijos, blizgučiai, dirbtinės gėlės, kažkokios šakelės, drabužiai, avalynė, šlepetės, tualetinis popierius, negendantys maisto produktai – kur jūs dėsite šitiek daiktų???

Nėra taip, kad man būtų gaila, ką jie perka, ar labai smalsaučiau, bet tiesiog nesuprantu, kur realybė ir kur išgalvotas pasaulis?

Žmonės skundžiasi didėjančiomis kainomis

Kiekvieną dieną per žinias matau, kaip žmonės skundžiasi vis didėjančiomis sąskaitomis, šimtai lietuvių dėl karantino neteko darbo ir nuolatinių pajamų.

Net būtiniausi maisto produktai brangsta, atrodo, ne dienomis, o valandomis, tačiau žmonės, štai, vos pamatę informaciją apie nuolaidas, skuba į namus parsitempti viską, kas tik įmanoma – ko reikia ir ko nereikia.

Aš nesuprantu, kur jūs dėsit tuos niekam nereikalingus blizgučius? Ar tikrai prieš perkant žmonės susimąsto, kad pusė daiktų, kurie yra nuperkami per išpardavimus, yra niekam nereikalingi?

Ir tik neverkite paskui, kad jūs neturite pinigų, viskas brangsta, o pragyventi Lietuvoje neįmanoma.

Vos tik atvėrė prekybos centrus, vos paskelbia apie akcijas, jau tūkstančiai „vargšų“ lietuvių būriuojasi pirkti niekam nereikalingus daiktus. Gėda už tokį elgesį.

Autorius: skaitytoja Vaida 

Šį mėnesį naujienų portalas tv3.lt skelbia skaitytojų konkursą. Turite ką papasakoti? Rašykite mums, o vienam laimingajam mėnesio pabaigoje padovanosime BISSELL SmartClean Advanced siurblį.


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-11-24 18:39:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmonės perka reklama kvailiai. O vyriausybė taip kovoja su pandemija. Dar daugiau didina. Latvijoje išeiginė dienom prekybos centrai nedirba. Tik maisto parduotuvės. Nesenei susirgimų buvo 1500 o dabar beliko 250. Latvijoje nėra tokių kaip Dulkys ir Piš.
Atsakyti
-29

B
Beta
2021-11-24 16:30:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš kur,tamsta,žinai,kad tie daiktai žmonėms bus nereikalingi?
Atsakyti
-83

V
Vika
2021-11-24 16:56:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkokie kliedesiai!!!
Atsakyti
-43

SKAITYTI KOMENTARUS (65)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų