Rašyti komentarą...
Kurios prekės užsistovi, tai proga išparduoti, neaišku su kokia nuolaida parduoda, ka rašo dar neviskas, verslas saves nenuskriaus
Kraupu yra skaityti kad žmonės skaičiuoja kitų žmonių pinigus ir taip yra suvaržyta laisvė ,tai dar reikia varžyti ir savo norus,nes matai kažkam nepatinka ką tu pirkiesi ir kiek išleidi pinigų,juk švenčių metas .
Kam nereikalinga ir brangu,tas neperka. Ne visi ir Lietuvoje "vargšai". Jūs irgi akcijos laukėte.
Tai kuo blogai tuoletinis popierius jei su akcija? Straipsnio autorė pati gal neskaičiuoja pinigų, todėl ir perka žaislus po 30 eurų, o kai skaičiuoji kiekvieną centą, tai visada akcijinio tuoletinio popieriaus, skalbiklių, šampūnų ir kitų negendančių produktų prisipirksi bent keliom savaitėm į priekį kad po to nereikėtu mokėti pusantro karto brangiau - aišku, nepatogu gyventi namie apsikrovus kaip sandėlyje, bet ką daryti, jei kitaip iš vieno atlyginimo neišsiverti viena su keliais vaikais? O vaikai tuoletinio popieriaus naudoja tikrai daug. Ir prausias dažnai, drabužius purvina - visų tų "ilgai negendančių" dalykų susinaudoja tikrai daug ir juos apsimoka pirkti net ir skolon, nes palūkanos bankui keliasdešimt kartų mažesnės, nei paskui permokėtum parduotuvėje pirkdamas ta pati daikta be akcijos.
Nieko nepadarysi, taip jau suredytas žmogus, kvailių pinigai priklauso protingiems, protingi gamina su tu pačiu kvailiu pagalba ir parduoda,o kvaili aria ir perka ta ką ardami pagamino ar sukūrė.
Taip, verkia ir dejoja.
Turiu pasakyti, kad TAIP GERAI, KAIP DABAR, Lietuva po karo dar negyveno.
Bloga tam kas tinginys.
Pernai taip apsipirkiniedavau,šiemet galvoju kur mano protas.
Akcija-akių dumimas. Nebuna akcijaų. Geriau pasitaupykite nes kiti metai 2022 bus sunkus.
Taigi dauguma avinu. Pasake nuolaida tai ir tiki.
Bobai klimaksas visai, koks tavo reikalas kas ka ir kiek perka. Ziurek i savo pingiine
Į viršų