TOP3 Zodiako ženklai – aistrų objektai: šiemet juos užvaldys meilė

Meilė, meilė, meilė ir dar kartą meilė – jos trokšta visi. Tačiau šiemet planetos itin didžiule meile ir aistra apdovanos kai kuriuos Zodiako ženklus stipriau nei kitus. Sužinokite, ar esate tarp jų.

36

Portalas bustle.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kurie šiemet spinduliuos itin stipria aistra ir pritrauks meilę į savo gyvenimą:

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mamos pagal zodiako ženklą: ką apie jus tai išduoda?

MERGELĖ

Mergelės iš prigimties yra perfekcionistės, jos mėgsta kontroliuoti viskas, kas susiję su jų asmeniniu gyvenimu – meilę, romantiką ir emocijas. Tačiau Mergelės šiemet galės šiek tiek atsipalaiduoti, nes meilė į jų gyvenimą ateis pati. Tam nereikės nei smulkmeniškų planų, nei iš anksto apgalvotų ėjimų. Nors kartais Mergelėms gali pasirodyti, kad viskas klostosi ne taip, kaip jos norėtų, laikui bėgant jos supranta, kad viskas vyksta taip, kaip turi būti.

JAUTIS

Šiemet Jaučiai nusipelno paties geriausio laimikio ir galite būti tikri – jie tikrai jį gaus. Nors Jaučiai gali pasirodyti per daug užsispyrę ir nesukalbami, šiemet jie atsiskleis kaip švelnios ir nuoširdžios asmenybės. Jaučiai tiesiog dievina, kai antroji pusė juos apipila dėmesiu, o šiemet būtent taip ir bus. Tiesa, tam, kad šio Zodiako ženklo atstovai pajaustų nesuvaidintus jausmus, jiems teks išeiti iš savo komforto zonos ribų.

LIŪTAS

Šiemet Liūtų meilės gyvenimas pasieks absoliutų kulminacijos tašką, o aistra tiesiog sprogs per kraštus. Nors Liūtai ilgą gyvenimo dalį skiria sau ir stengiasi išmokti priimti save tokius, kokie jie yra iš tikrųjų, šiemet jie visą dėmesį skirs būtent savo antrai pusei. Neretai Liūtai nesugeba į dalykus pažvelgti ne taip smulkmeniškai ir nuolatos viską nagrinėja, todėl ateinančiais mėnesiais vertėtų į viską žiūrėti gana paprasčiau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų