TOP3 Zodiako ženklai: ši pilnatis jiems bus lemtinga

Šiandien prasidėjusi vasario mėnesio didžioji pilnatis ne tik suteiks naujų iššūkių, bet pažers ir tam tikrų netikėtumų. Sužinokite, ar ji ypač stipriai paveiks ir jus.

36

Portalas bustle.com išskyrė trejetuką Zodiako ženklų, kuriems ši pilnatis bus itin lemtinga:

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mamos pagal zodiako ženklą: ką apie jus tai išduoda?

DVYNIAI

Šiuo metu Dvynių Zodiako ženklo atstovai patiria ne patį maloniausią laiką, kupiną netikėtumų ir įvairiausių rūpesčių. Ši pilnatis Dvynius privers atsigręžti į tai, kas svarbiausia ir sugrįžti į jaukius namus. Dabar tinkamiausias laikas yra pažinti savo vidinį pasaulį: susitelkti į savo mintis, asmenybę, pojūčius ir išgyvenimus. Atkreipkite dėmesį, kokie žmonės jus supa šiomis dienomis.

MERGELĖ

Mergelėms ši pilnatis bus tarsi Naujojo Mėnulio pradžia. Tai idealiausias laikas pradėti naują gyvenimo skyrių, patirti naujus nuotykius. Verta peržvelgti savo rutiną ir kasdieninius darbus, galbūt vertėtų į savo veiklą įtraukti kažką naujo. Šiomis dienomis labai svarbu sutelkti dėmesį į save, o ne į kitus, ką dažniausiai ir mėgsta daryti Mergelės. Dabar turite tiek jėgų – neišvaistykite jų veltui.

OŽIARAGIS

Atėjo laikas būti mielu ne tik su aplinkiniais, bet ir patiems su savimi. Ši pilnatis yra idealiausias laikas Ožiaragiams priimti save. Tikėtina, kad pastaruoju metu patyrėte stresą tiek darbe, tiek namuose, todėl dabar atėjo laikas atsipalaiduoti ir pamiršti visus iššūkius, varginusius jus iš vidaus. Net ir menkiausias meditacijos laikas gali sukelti didžiulių pokyčių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų