Tėvus šiurpina kūdikiams pardavinėjamos kaukės: medikai siunčia įspėjimą

Kai kurie tėvai pašiurpsta parduotuvėse pamatę mažytes kūdikiams skirtas kaukes, vitrinose uždėtas ant kūdikių manekenų – akušerijos grupės ir organizacijos sako, kad taip galima vaiką uždusinti.

Akušerės griežtai įspėja – parduotuvėse siūlomos „veido kaukės kūdikiams“ yra labai pavojingos. Nuo penktadienio visi į parduotuvę Anglijoje įeinantys žmonės privalo dėvėti kaukę, išskyrus vaikus iki 11 metų amžiaus.

Tačiau akušerių organizacijos nerimauja ir įspėja tėvus dėl kaukių naudojimo mažiems vaikams, apatinei jų veido daliai uždengti. „The Pendle Family Zone“ Feisbuko grupėje, kurioje atstovaujama Lankašyro Vaikų ir šeimos gerovės tarnyba, buvo pasidalinta šios naujos nerimą keliančios mados nuotrauka, rašoma mirror.co.uk.

Grupėje buvo rašoma: „Viena Rytų Lankašyro valstybinių ligoninių asociacijos akušerių atkreipė į šį dalyką mūsų dėmesį – ji pamatė, kaip šios kaukės vitrinose reklamuojamos uždėtos ant mielų kūdikėlių manekenų veidelių. Labai labai labai prašome to nedaryti! Kūdikiai yra per maži, kad galėtų dėvėti kaukę, ir panašu, kad šis dizainas gali sukelti uždusimą.“

Grupėje taip pat buvo cituojama „The Lullaby Trust“ – organizacija, skleidžianti informaciją apie staigios kūdikių mirties sindromą. Jie rašė: „Neturime jokios informacijos apie rekomendacijas kūdikiams dėvėti kaukes, nepaisant to, ar jie užsikrėtę, ar ne. Tai kelia galima uždusimo pavojų, o taip pat ir kitokią riziką.“ – praneša „The Sun“.

Kai kurie tėvai tokių kaukių nuotraukomis baisėjosi – vienas jų rašė: „Niekada niekada nedėkite kaukės vaikui.“

Kitas pridėjo: „Negaliu patikėti savo akimis, tai absurdiška ir pavojinga.“

Viena mama sakė, kad kaukės yra „bjaurios“ ir klausė: „Žinant apie pavojus, kodėl tokios kaukės išvis gaminamos? Užsidirbkim pinigų rizikuodami gyvybėmis. Kas jiems leido jas gaminti ir pardavinėti?“


Rašyti komentarą...
L
Latvis
2020-07-24 10:12:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų