Paaiškėjo, iš kur pabėgo Covid-19 užsikrėtęs vyras: simptomų nejautė

Ketvirtadienio rytą Lietuvos policija pranešė, kad yra ieškomas iš ligoninės savavališkai pabėgęs Covid-19 virusu sergantis 54-erių metų vyras. Paaiškėjo, kad vyras pabėgo iš Kauno klinikinės ligoninės.

Liepos 23-ąją apie 10 valandą Kaune iš ligoninės savavališkai pabėgo Covid-19 sergantis Domininkas Armalis, gyvenantis Lazdijuose. 54 metų vyras yra 170 cm ūgio, normalaus kūno sudėjimo, tamsių plaukų, po sumušimo galvos kairėje pusėje uždėtas tvarstis.

Simptomų nejautė

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Kauno klinikinės ligoninės atstovu Sauliumi Tvirbutu, specialistas plačiau papasakojo apie susidariusią neeilinę situaciją:

„Šis vyras pas mus buvo atvežtas liepos 21-ąją iš kitos gydymo įstaigos. Jis neturėjo jokių simptomų, buvo besimptomis lengvos formos ligonis.

Ištyrus, buvo nustatyta, kad jis gali gydytis saviizoliacijoje. Jau buvo susisiekta su savivaldybe, suderinta saviizoliacijos vieta. Darbuotojai užsakė transportą ir ruošėsi perkelti vyrą į izoliacijos vietą, tuo metu jis ir pabėgo“, – sako ligoninės atstovas.

Ar vyras koronavirusu užsikrėtė Lietuvoje, ar užsienyje, S. Tvirbutas kol kas pasakyti negali. Taip pat nėra duomenų, ar koronavirusu neserga ir vyro artimieji.

Surastas iš ligoninės pasišalinęs ir koronavirusu sergantis asmuo

Policijos bendruomenės ir piliečių vardu dėkojame visiems, kurie aktyviai dalinosi informacija ir padėjo surasti ieškomą asmenį. A. Armalis pastebėtas Lazdijų r., Seirijų miestelyje, sulaikytas ties Straigių kaimu einantis pėsčias.


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2020-07-23 14:08:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkam reik aukos
Atsakyti
-4

.
.......
2020-07-23 15:36:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau jau darosi baisu.... kai prisidengiama korona.....
Atsakyti
-1

K
Korona
2020-07-23 19:10:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada pradės veikti įstatymai ir bus nuteista už tai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų