Štai kiek turite nueiti kelio, kad sulieknėtumėt

Šiame pasaulyje išvaizda yra svarbi. Kai kurie žmonės netgi mano, kad jų didžiausias tikslas yra jų tobula išvaizda. Visgi kartais atrodo, kad šioje visuomenėje esi arba per plonas, arba per storas. Laimėti sunku. Visgi kas iš tikro yra svarbu – tai mūsų sveikata, o tam, kad būtume sveiki, turime mankštintis, rašo buzz.auntyacid.com.

54

Kai kuriems žmonėms sportas yra siaubingas užsiėmimas, tačiau yra būdas jį padaryti maloniu. Tiems, kurie nori sulieknėti, tačiau nežada eiti į sporto klubą, yra kitas būdas numesti svorio. Vaikščiojimas yra vienas geriausių būdų sulieknėti.

Daugelis žmonių savo kelionę sveikesnio kūno link pradėjo su ilgais ir nuolatiniais pasivaikščiojimais.

Visgi nors vaikščiojimas ir yra puikus būdas numeti svorio, jis nėra apibūdinamas kaip greičiausias. Kiek gi turi nueiti kilometrų, kad pradėtum matyti rezultatus? Čia jau reikia matematikos žinių.

Geras tikslas yra numesti nors po 450 gr. per savaitę. Tačiau tai reiškia, kad tau reikės nužingsniuoti 10 000 žingsnių kasdien, kas yra 8 km.

(54 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Tobulo“ kūno savininkai: moterys ir vyrai

Visgi čia yra triukas!

Sudeginamas kalorijų kiekis būtų tikslus tik tuo atveju, jei tavo svoris nekistų. Jeigu sukombinuotum šį 8 km ėjimą su gera mityba, tu greitai nužingsniuotum į sveiką gyvenimo būdą. Vaikščiojimas tikrai gali būti nuostabi alternatyva sporto klubui.

Be to, Stanfordo universiteto Kalifornijoje neseniai atliktas tyrimas atrado, kad vaikščiojimas pagerina kūrybingumą.

Tad geriau pradėkime vaikščioti!


Rašyti komentarą...
M
Minde
2017-06-12 11:57:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikia eit jokio kelio kad sulieknet reikia est maziau ir po 6 nevalgyti absoliuciai nieko ir eit 9 valanda miegoti to pilnai uztenka
Atsakyti
-2

B
Bukas rašeiva
2017-06-13 00:44:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Kiek nueiti pagal tavo ūgį ir svorį (ūgis pateiktas pėdomis, svoris - paundais)" . Angliškas svorio vienetas yra svaras. Bet iš kur tokių beraščių žurnaliūgų ir randa visokie balsai ir delfiai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų