REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į Lietuvą iš Australijos vos mėnesiui atvykusi garsi lietuvė, finansų ir draudimo konsultantė bei specialistė Roberta Kazilionienė tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ pasidalijo itin jaudinančia ir išskirtine patirtimi. 

Į Lietuvą iš Australijos vos mėnesiui atvykusi garsi lietuvė, finansų ir draudimo konsultantė bei specialistė Roberta Kazilionienė tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ pasidalijo itin jaudinančia ir išskirtine patirtimi. 

REKLAMA

Ji sako, kad jeigu ne jos budrumas ir kontaktai su medikais gimtojoje Lietuvoje, ji jau dabar būtų Australijoje išoperuota ir neturėtų vieno kiaušintakio. 

Žodžius „jums reikalinga skubi operacija“ 36-erių lietuvė išgirdo privačioje Australijos klinikoje. Po atliktų tyrimų gydytojas pasakė, kad moteriai reikėtų skubos tvarka pašalinti kiaušintakį, nors jis yra visiškai sveikas. 

Lietuvoje R. Kazilionienė sulaukė medikų pagalbos, buvo atlikti visi reikiami tyrimai ir ji išgirdo tai, ko tikisi dažnas pacientas – ji niekuo neserga ir jokios operacijos lietuvei nereikia.

REKLAMA
REKLAMA

DRS klinikos medikai bei įkūrėja Rytė Samsanavičienė, kuri viešėjo laidoje, po atliktų tyrimų Robertą patikino, kad ji yra visiškai sveika ir į Australiją išsiunčiama su visais organais.

REKLAMA

Kas kiek laiko reikia tikrintis sveikatą?

Tačiau kaip dažnai ir kas kiek laiko reikėtų tikrintis sveikatą? R. Samsanavičienė teigė, kad tai priklauso nuo kelių faktorių:

„Iš tikrųjų, reikėtų klausti savo šeimos gydytojo, specialisto, kuris nukreips. Tiems, kas turi tam tikrų sveikatos būklių, tarkim, specifinę sveikatos istoriją, profilaktika nebūtinai rekomenduojama kas metus laiko.

Ji gali būti dažesnė – ir kas pusmetį, ir kas porą mėnesių. Tai priklauso nuo žmogaus sveikatos būklės. Bet kokiu atveju, šeimos gydytojas yra pirmoji grandis.“

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau specialistė priduria, kad jei asmuo, pavyzdžiui, gyvena užsienyje ir sugrįžta pasitikrinti sveikatos ir neturi jokių nusiskundimų, profilaktiškai pakanka sveikatą pasitikrinti kartą per metus.

Apie tai, kiek Robertai kainavo tyrimai Lietuvoje ir Australijoje bei ką ji pasakys Australijos medikams, nuvykus atgal į šalį, kviečiame žiūrėti tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“. 

Kviečiame žiūrėti „Sveikatos DNR“ jau dabar!

„Sveikatos DNR“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą ketvirtadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Apie ką kalbėjomės:

00:00 temos ir pašnekovų pristatymas;

00:40 Roberta Kazilionienė kasdien mato sergančius žmones;

01:30 Sveikatą tikrinasi kasmet;

02:40 Pacientų aktyvumas tikrinantis sveikatą; 

04:10 Robertos Kazilionienės patirtis Australijoje; 

05:30 kiaušintakio šalinimo operacija; 

07:00 medikų požiūris Lietuvoje ir Australijoje; 

10:40 reguliarių tyrimų nauda; 

12:42 tyrimų kaina Australijoje; 

15:00 sveikatos patikra; 

20:00 finansai gydymui;

23:00 nemokamos programos;

27:00 Roberta Kazilionienė neslepia ašarų;

32:00 svarbiausias patarimas – medikų, o ne draugų;

33:30 kitais metais rinksis Lietuvą;

37:45 antroji laidos dalis.

Jinai yra IDIOTE tikrąja to žodžio prasme. Lietuvoje susirgus pas gydytoja patekti problema, apie profilaktika sėkmingai užmiršta.

Bet tai kaip TV3 tokius IDIOTUS sugeba ir atkapstyti?
laidose jie kalba apie sveikatą,ligas,kasdien gi po 10 straipsnių,kad reikai kreiptis būtinai į medikus,išsitirti, jų matyt tokia paskirtis tų laidų,o kur kaip eiti-jiems dzin
norėtų dauguma sužinoti
norėtų dauguma sužinoti
Žinom,žinom,ir ką tikrintis,ir kas kiek laiko,gal pasakysit-kur pas ką ir po kelių mėnesių gausi taloną?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų