REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į Lietuvą iš Australijos vos mėnesiui atvykusi garsi lietuvė, finansų ir draudimo konsultantė bei specialistė Roberta Kazilionienė tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ pasidalijo itin jaudinančia ir išskirtine patirtimi. 

Į Lietuvą iš Australijos vos mėnesiui atvykusi garsi lietuvė, finansų ir draudimo konsultantė bei specialistė Roberta Kazilionienė tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ pasidalijo itin jaudinančia ir išskirtine patirtimi. 

REKLAMA

Ji sako, kad jeigu ne jos budrumas ir kontaktai su medikais gimtojoje Lietuvoje, ji jau dabar būtų Australijoje išoperuota ir neturėtų vieno kiaušintakio. 

Mediko žodžiai pribloškė

Žodžius „jums reikalinga skubi operacija“ 36-erių lietuvė išgirdo privačioje Australijos klinikoje. Po atliktų tyrimų gydytojas pasakė, kad moteriai reikėtų skubos tvarka pašalinti kiaušintakį, nors jis yra visiškai sveikas. 

„Kai paklausiau, kodėl gydytojas nori atlikti tokią operaciją nieko nelaukiant, vos po trijų dienų, man atsakė: „just in case“.  Medikai Australijoje labiau linkę ką nors nupjauti ar pašalinti, kad apsidraustų. Man paaiškino, kad kiaušintakis visiškai sveikas, tačiau jį išpjovus sumažėtų tikimybė susirgti vėžiu 40 procentų. 

REKLAMA
REKLAMA

Bet aš niekuo nesiskundžiu. Kodėl mane reikia pjaustyti“, – su ašaromis akyse svarstė laidoje Roberta, kuri Lietuvoje sulaukė medikų pagalbos, atliko visus reikiamus tyrimus ir išgirdo tai, ko tikisi dažnas pacientas – ji niekuo neserga ir jokios operacijos lietuvei nereikia.

REKLAMA

DRS klinikos medikai bei įkūrėja Rytė Samsanavičienė, kuri viešėjo laidoje, po atliktų tyrimų Robertą patikino, kad ji yra visiškai sveika ir į Australiją išsiunčiama su visais organais.

Apie tai, kiek Robertai kainavo tyrimai Lietuvoje ir Australijoje bei ką ji pasakys Australijos medikams, nuvykus atgal į šalį, kviečiame žiūrėti tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“. 

Kviečiame žiūrėti „Sveikatos DNR“ jau dabar!

„Sveikatos DNR“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą ketvirtadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

REKLAMA
REKLAMA

Apie ką kalbėjomės:

00:00 temos ir pašnekovų pristatymas;

00:40 Roberta Kazilionienė kasdien mato sergančius žmones;

01:30 Sveikatą tikrinasi kasmet;

02:40 Pacientų aktyvumas tikrinantis sveikatą; 

04:10 Robertos Kazilionienės patirtis Australijoje; 

05:30 kiaušintakio šalinimo operacija; 

07:00 medikų požiūris Lietuvoje ir Australijoje; 

10:40 reguliarių tyrimų nauda; 

12:42 tyrimų kaina Australijoje; 

15:00 sveikatos patikra; 

20:00 finansai gydymui;

23:00 nemokamos programos;

27:00 Roberta Kazilionienė neslepia ašarų;

32:00 svarbiausias patarimas – medikų, o ne draugų;

33:30 kitais metais rinksis Lietuvą;

37:45 antroji laidos dalis.

Kodėl reikia kišti tą "garsi"? Nei kas ją žino, nei girdėjęs. Parašytumėt tiesiog kaip apie paprastą moterį, daugiau žmonių paskaitytį. Vien jau paskaičius "garsi","žymi", toliau skaityt nesinori, nes galvoji, kad vėl kokia višta influencerė ką nors priskiedė.
Rašo "garsi", kai žmogus visiškai nežinomas, tai toks reveransas žmogeliui, kad pakedeno savo triusikus ir atidengė pūlinius.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų