REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininkas, prodiuseris, tekstų autorius ir muzikantas Stanislavas Stavickis-Stano prieš penkerius metus išgirdo vėžio diagnozę.

Dainininkas, prodiuseris, tekstų autorius ir muzikantas Stanislavas Stavickis-Stano prieš penkerius metus išgirdo vėžio diagnozę.

REKLAMA

Tada jaunas vyras viešai pasakė, kad jam – limfoma, pradėtas gydymas. Prognozuoti, kaip seksis Stano gydymas, tada nesiryžo niekas.

Šiemet suėjo lygiai penkeri metai po išgirstos Stano diagnozės ir garsaus vyro nuotaika – visai kitokia.

Tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ Stano papasakojo, kaip jaučiasi po penkerių metų, o hematologė Skirmantė Černauskienė laidoje sakė, kad kraujo vėžys, dar kitaip vadinamas limfoma, prasideda tam tikrais požymiais, į kuriuos negalima numoti ranka.

„Požymių yra įvairių, vienas iš pagrindinių, kurį įvardyčiau yra limfmazgių padidėjimas. Žmogus gali pamatyti, kad padidėjo limfmazgiai, tada prasideda kosulys, net pilvo skausmas.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat limfomos atsiradimą gali lydėti ir bendrieji simptomai, vakarinis arba naktinis karščiavimas, kai net reikia keisti patalynę“, – sako gydytoja.

REKLAMA

Jautė skausmą krūtinėje 

Vis tik pasiteiravus paties Stano, nuo ko jam prasidėjo liga ir kokie požymiai buvo pirmieji, garsus vyras sakė, kad vėžys prisėlino visiškai iš pasalų ir netikėtai: 

„Aš kelias savaites iki lemtingo rentgeno jaučiau skausmą krūtinėje. Galvojau, kad man trūko plautis. Skausmas buvo didelis, nepatogus ir prieš koncertą norėjau atlikti tyrimą.

Kai man buvo padarytas rentgenas, aiškiai jame buvo matyti 12 centimetrų darinys. Tai buvo auglys, tačiau iki tol aš nejaučiau jokių tipinių požymių, kurie paprastai aprašomi, pristatant limfomą.“

REKLAMA
REKLAMA

Laidoje Stano prisiminė, nuo ko prasidėjo jo kova su vėžiu, kokie pojūčiai jį atvedė į gydytojo kabineto ir kaip jis jautėsi išgirdęs limfomos diagnozę.

Kviečiame žiūrėti „Sveikatos DNR“ jau dabar!

„Sveikatos DNR“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą ketvirtadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

Apie ką kalbėjomės:

00:00 laidos ir pašnekovų pristatymas

00:30 Penkeri metai po limfomos

02:30 stebėjimas po diagnozės

03:30 ko išmoko vėžys

05:00 gyvenimo vertinimas po diagnozės

07:55 viešumo nauda

09:30 kraujo vėžio požymiai

11:50 Stano ligos požymiai

16:30 kaip apsisaugoti nuo vėžio

20:00 gyvenimas po vėžio

24:00 kreipimasis į pacientus

28:00 antroji laidos dalis – prostatos uždegimas

 

Is ir be tyrimu matau, kad su Stano vyksta kazkas negerai, ypac smegenu srityje. Isdave vienas pozymis, du kart skyriasi su ta pacia zmona, su kuria pasirodo ejo ne vienu keliu, o pakele.. vaikai irgi gime toj pacioj pakelej, net jei neklystu trys kart, vat.
betgi, įkyrumas to Stano baisus,kaip ir jis pats... su savo liga užkniso visus.Kiek galima kniaukt apie tų patį?
nerodė jis tos žmonos ir nesivesdavo niekur o šliedavosi prie dzvonkaus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų