Rašyti komentarą...
Ji čia atlekusi iš Australijos kažkieno vietą pas daktarą užima? Ten gyvena tai tegul ten ir gydosi, o kaip gydys taip gydys. Kai del mažiau apmokamo darbo tai Lietuva nereikalinga, o kaip pas daktarus tai jau prireikė. Aš išvis uzdrausciau emigrantams čia gydytis. Kur moki mokesčius ten ir gydykis. Ale ant kitų sumokėtų mokesčių atlėkė. Vietiniai išlaikantys medicina tokios pagalbos negauna.
Tai kodėl sugrįžta į tą šalį ,jeigu ten taip yra? Pasirodo ,kad ir kaip bebūtų vistiek ten geriau.
Už Jūsų pinigus visi norai bus išpildyti.
Kodėl tik lietuviams reikia tikrintis sveikatą? Ar pavadinimas išduoda, kad lietuviai yra pasaulyje labiausiai sergantys?
Reikia tikrintis sveikatą? Tai jau registruoja žmones? Ir galima patekti ne po trijų metų? Rimtai?
Rašo nesamones, po piktybinio naviko šalinimo, reikia tikrintis kas trys mėn.Birželio 6d.atliko operaciją, turėjau tikrintis rugsėjo 6d.bet dar esu laukimo elėje 390, taip ir išplisti toliau gali. Turbūt realybės nežino:(
@Ha Realybę žino, bet visus laiko tikrų tikriausiais kvailiais ir neišmanėliais
Čiulpkit dabar madinga
@Atsakau ; matomai trūksta bandomųjų triušių. Dar, kas garantuos, kad būtent patikrinimų metu neužkrečia?
Kaip galima pasitikėti daktarais kurie (Niekam, nors ir labiausiai prašytų, neduosiu mirtinų nuodų, taip pat panašių jų sumanymų patarimu neparemsiu. Be to, nė vienai moteriai neduosiu priemonės pradėtam gemalui ar vaisiui sunaikinti.) ir tais žmonėmis (valdžios žmonės) kurie palaiko abortus, LGBT jūdėjimą, kaip normą, lyties keitimą ne tik suaugusiems, bet kas baisiau ir vaikams.
Ateina dienos, o jos jau ir atėjo. Kai ne patys mes žmonės galvosime ką, kur ir kaip daryti ar elgtis. O už mus tai jau bus nuspresta ką, kur ir kaip daryti. O jei mes jų tariamai naudingų patarymu nepriimsim, tai mums išrašys baudas.
norėtų dauguma sužinoti
norėtų dauguma sužinoti
Žinom,žinom,ir ką tikrintis,ir kas kiek laiko,gal pasakysit-kur pas ką ir po kelių mėnesių gausi taloną?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų