Skyryboms pasmerkti santykiai: šios poros niekada nebus kartu

Ar kada nors buvote santykiuose, kur nepaisant jūsų pastangų niekaip nesisekė išsilaikyti kartu? Nors ir mylėjote savo partnerį, jis jus vedė iš proto... Juk būtų puiku, jei kas prieš tai būtų įspėjęs, kad jūsų sąjunga pasmerkta žlugti.

24

Štai 12 Zodiako ženklų, kuriems poroje būtų išties sunku:

Avinas ir Jautis

Avinai pasižymi didele valia, o Jaučiai – užsispyrimu, todėl kilus ginčui savo pozicijų neapleis nė vienas. Jautis nuolat norės žinoti, kur veda jūsų santykiai, o tai Avinus erzins. Kai paaiškės, kad santykiai niekur neveda, Avinas bandys nepastebėtas pasipustyti padus, tačiau Jaučiai norės jų pasiaiškinimo.

Jautis ir Šaulys

Kartais Jaučiai mėgaujasi jaukiais, tyliais vakarais namie, bet Šauliai nuolat nori kur nors eiti ir veikti šį tą smagaus. Šauliams patinka Jaučius sukti aplink pirštą, o tai pastaruosius nervina. Šaulys paprasčiausiai nuolat ves Jautį iš kantrybės ir jam atrodys, kad Šaulys judviejų santykių nevertina pakankamai rimtai.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Porų suderinamumas pagal Zodiako ženklą

Dvyniai ir Ožiaragis

Norite garantuoto nesėkmes recepto? Paimkite Zodiako ženklą, pasižyminti meile linksmybėms ir pokalbiams (Dvyniai) ir suveskite juos su darboholizmu pasižyminčiu ženklu, mėgstančiu planuoti kiekvieną gyvenimo smulkmeną (Ožiaragis). Pastarieji nėra linkę į spontaniškumą, o Dvyniai gana greitai praranda kantrybę.

Vėžys ir Vandenis

Vėžiui patinka likti namie, o Vandeniui – būti visur, kur tik širdies geidžia. Kadangi Vėžiai labai nepriklausomi, jiems gali susidaryti įspūdis, kad Vandeniai jiems visai nereikalingi, tačiau Vėžiams reikia žinoti, kad kažkas dėl jų visai pametė galvą. Svarbu ir tai, kad Vandenis mėgsta tikslumą, todėl Vėžiui greitai pabos klausytis nuolatinio klaidų taisymo.

Liūtas ir Skorpionas

Skorpionas nedalins komplimentų ir be reikalo negirs, o Liūtą tai veda iš proto, juk jam gyvybiškai svarbus dėmesys. Taip pat Liūtas mėgsta su visais flirtuoti ir demonstruoti savo žavesį, tačiau į pavydą linkusiam Skorpionui tai visai ne prie širdies.

Mergelė ir Šaulys

Nė vienas iš jūsų iš tiesų nenori įsipareigoti. Šauliai, Mergelių nuomone, kartais per daug nepaiso kitų, todėl kartais nepastebi, kaip jų veiksmai skaudina aplinkinius.

REKLAMA

Svarstyklės ir Mergelė

Mergelės dažnai kritikuoja Svarstykles, o tai verčia jas abejoti savimi. Mergelės nori nuolat būti teisios ir praktiškos, o tai greitai įgrysta Svarstyklėms.

Skorpionas ir Avinas

Žodžiai, kurias galima apibūdinti Skorpiono ir Avino porą – sprogimas, įtampa ir kova. O tai nuostabu, jei esate Šekspyro pjesių gerbėjas, tačiau tikrame gyvenime – tai sudėtinga. Abu ženklai pasižymi stipria valia ir noru kontroliuoti bei pirmauti.

Šaulys ir Ožiaragis

Šaulys įpras Ožiaragiui nuolat sakyti: „Tu niekada neleidi man linksmintis“. Maža to, tarp abiejų ženklų apskritai nėra seksualinės chemijos. Geriau samdyti Ožiaragį valdyti jūsų verslą, o ne išsirinkti į gyvenimo partnerius.

Žuvys ir Mergelė

Žuvys – jautriausias ir labiausiai į svajones linkęs Zodiako ženklas, o Mergelės – labai praktiškos. Žinoma, priešingybės gali traukti, tačiau šiuo atveju laukia nuožmi kova. Tiesa, tarp šių ženklų gali užsimegzti visą gyvenimą truksianti draugystė.

Vandenis ir Jautis

Šie ženklai nemoka tarpusavyje komunikuoti. Jautis nuolat stums, stums, stums savo nuomonę, o Vandeniui tai sukels automatinę atmetimo reakciją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų