TOP3 vienišiai zodiako ženklai: ar pažįstate juos?

Tikriausiai visi turime draugų, kurie tvirtina, kad jiems būti vienišiems yra daug geriau nei turėti antrąją pusę. Tačiau kurie iš zodiako ženklų yra tikri užkietėję vienišiai?

12

Portalas yourtango.com su savo skaitytojais pasidalino didžiausių vienišių top trejetuku:

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasakė, kiek vaikų jums geriausia turėti pagal Zodiako ženklą

Dvyniai

Dvyniai labai nemėgsta, kai jiems kažkas nurodinėja, kaip elgtis. Būtent todėl šio ženklo atstovai ilgą laiką būna vieniši. Santykiuose jie vertina laisvę ir nėra linkę greitai įsipareigoti.

Dvyniams labai sunku nurimti, todėl net jeigu ant jų piršto tviska sužadėtuvių ar vestuvių žiedas, tai dar nereiškia, kad vieną rytą jie neatsibus ištroškę laisvės ir visko staiga nemes.

Šaulys

Šauliai pirmosiomis santykių dienomis iš tiesų būna nuostabūs: tuomet jie atrodo linksmi, rūpestingi ir kupini idėjų. Tačiau vėliau susidūrus su įvairiais porų sunkumais, šauliai nebūna labai laimingi, tvarkydami savo santykių bėdas.

Šauliai dievina būti laisvi ir keliauti ten, kur akys mato, todėl per didelis prisirišimas juos gali ne tik atbaidyti, bet ir priversti pamiršti savo partnerį amžiams.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mamos pagal zodiako ženklą: ką apie jus tai išduoda?

Avinas

Galbūt avinai ir sugeba išbūti ilgalaikiuose santykiuose, tačiau partneriams su jais iš tiesų būna nelengva. Avinai pasižymi itin stipriu temperamentu, todėl jiems labai nepatinka, kai situacija bent šiek tiek klostosi ne pagal juos.

Jie elgiasi ypač impulsyviai, todėl mėgsta kelti daug dramų ir filmo vertų scenų. Būtent šios savybės lemia, kad avinai ilgą laiką lieka vienišais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų