Širdį virpinanti kaunietės istorija: nuo žinios, kad neturės vaikų iki stebuklu virtusio nėštumo Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši tinklaraščio „Knygų dama“ autorė Nora Žaliūkė. Moteris atvirai pasakoja apie sunkių išbandymų kelią iki momento, kai po širdimi užsimezgė nauja gyvybė.

Nora neslepia, kad su vyru futbolininku Mariumi Žaliūku dar prieš vestuves pradėjo planuoti vaikelį, tačiau pastoti vis nesisekė. „Mano moteriška nuojauta kuždėjo, kad kažkas negerai ir kad reiktų pasitikrinti. Nors medikai aiškina, kad, jei per metus nepavyksta pastoti, tuomet esą jau galima ieškoti problemų, aš laukti nenorėjau“, – tikina Nora. 

Intuicija pasitvirtino: moteriai buvo diagnozuotas policistinis kiaušidžių sindromas. „Maža to, gydytoja dar pareiškė, kad negalėsiu susilaukti vaikų. Pasijutau lyg košmare...

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Širdį virpinanti kaunietės istorija: nuo žinios, kad neturės vaikų iki stebuklu virtusio nėštumo

Nuėjusi pas vyrą į automobilį pradėjau tiesiog raudoti – jaučiausi visiškai sugniuždyta“ – prisimena Nora. Tačiau pora neprarado vilties: kreipėsi į keletą kitų specialistų, kurie patvirtino, kad moteris turi galimybę pastoti, bet privalo nusiteikti ilgam gydymui. Visgi įvyko stebuklas – Nora pastojo greičiau, nei prognozavo medikai. „Jie patys negali tuo patikėti! Mūsų sūnelis – tikra Dievo dovana“, – džiaugsmo ašarų netramdo kaunietė.

Tačiau tai, ką Nora išgyveno iki pastojimo, yra be galo sunkus ir skausmingas etapas. Kas jai teikė daugiausia stiprybės? Kodėl teko ieškoti pagalbos ne tik pas vaisingumo specialistus, bet ir psichologą?

Kokią įtaką problemoms pastoti turėjo Norą paauglystėje kamavę valgymo sutrikimai? Ir ką reiškia vyro palaikymas moteriai tokiu sudėtingu laikotarpiu? „Reiškia tiek daug, kad sūnų pavadinsim tėčio garbei – Mariumi“, – ašarodama praneša Nora. 

Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti sunkius sprendimus, kodėl tai tapo svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus.


Rašyti komentarą...
G
Gudručiau
2019-11-03 21:52:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu bet žmonės...kas čia bloga? Kam skaitote jei nepatinka? Labai geras straipsnis . Kam būtų lietuviai. Iš viso reikia matyti tik juoda arba savo panosėje. Oi koks gyvenimas saldus kol nepatenki į tokias situacijas. Kol nepamatysi kas realiai ligoninėse vyksta. O iš kitos pusės-kam stengtis kažką dirbt-iš pašalpų geriau juk gyvent. Autorė bent stengias
Atsakyti
-5

N
Nu jo...
2019-11-03 21:48:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal norima bent kažkam vilties suteikti?
Atsakyti
-1

V
Vardas
2019-11-04 22:09:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuole Nora. Puikius interviu, gerai kad daliniesi. Klausant susidare ispudis, kad tai ka isgyvenai yra pabaiga, bet is tikro tai yra tik pati pradzia. Linkiu viso ko geriausio.
Linkejimai tavo nuostabiai sesei! :)
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų