Jautri dukters išpažintis: buvau namie, kai tėtis žudėsi, ir jo vaizdinys dar išlikęs Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši Jaunimo linijos savanorė Julija Staškovskaja. Moteris prisimena vieną skausmingiausių savo gyvenimo lūžių  tėčio savižudybę.

Tuo metu Julija buvo namie ir pati iškvietė Greitosios pagalbos medikus. „Aš supratau, ką jis padarė, kai radau atsisveikinimo raštelį. Kol laukėm medikų, aš tiesiog priguliau prie jo... Neatsimenu, ką jam pasakiau tada. Tai buvo labai jautrus momentas...“ 

Visgi po daugiau nei savaitės vyras mirė. Julija tikina, kad tėvo netektį išgyveno pasinerdama stačia galva į studijas ir įvairias veiklas. Tai truko beveik pustrečių metų, o tada įvyko esminis lūžis jos pačios gyvenime – smogė depresija.

„Tiesiog vieną rytą atsikėliau ir nebemačiau spalvų. Viskas aplink juoda balta ir pilka. Galiausiai supratau, kad per mažai dėmesio skyriau savo jausmams dėl tėvo savižudybės ir psichika palūžo“. 

Artimojo savižudybė – labai skausmingas išgyvenimas. Julija atskleis, kodėl yra svarbu nenumoti ranka į tai ir kaip jai pavyko suvaldyti depresiją. 

Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti sunkius sprendimus, kodėl tai tapo svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų