Sukrečianti vilnietės patirtis: nuo žiaurių vyro pareigūno smūgių neapsaugojo net kūdikis Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši papuošalų kūrėja Anna Mangirdienė. Ji atvirai pasakoja apie patirtą fizinį ir psichologinį smurtą iš savo buvusio vyro - Organizuotų Nusikaltimų Tyrimų Tarnybos pareigūno.

„Aš tikrai labai bijojau ir tą akimirką, kai jis mane daužė – galėjo nutikti bet kas. O juk kitam kambaryje miegojo mūsų vos 5 mėnesių kūdikis.. Man beliko tik laukti, kol demonu virtęs vyras nurims“, – su ašaromis akyse prisimena Anna.

Ką moteris išgyveno po to, kai sutuoktinio smūgiai liovėsi? Kaip jis bandė žmoną susigrąžinti ir kas nutiko vėl, kad Anna apsisprendė vyrą palikti visiems laikams? Kokius kryžiaus kelius jai teko nueiti, kad pagaliau galėtų būti laisva, saugi, kurti naują gyvenimą ir iš kur ji sėmėsi stiprybės?

Visi savo gyvenime esame priėmę kokius nors sprendimus. Bet ar susimąstėme, kuris jų buvo sudėtingiausias arba sunkiausias priimti? Ir koks gyvenimo lūžis įvyko po to, kai galiausiai apsisprendėme?

Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti sudėtingiausius sprendimus, kodėl tai tapo tokia svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų