Jehovos liudytojų šeimoje augusi Deimantė: patyriau labai žiaurų smurtą Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši fotografė Deimantė Rudžinskaitė. Ji atvirai papasakos apie savo gyvenimą Jehovos liudytojų šeimoje, kurioje patyrė žiaurų tėvo smurtą ir ypač griežtą motinos kontrolę. Merginos išpažintis šokiruoja. Kviečiame žiūrėti visą laidą.

Deimantė Rudžinskaitė atvira: „Aš kartais bijodavau, kad pati jo nenužudyčiau. Nes man būdavo mintys, kad dabar aš galėčiau pasiimti peilį ir apsiginti vieną kartą taip visiems laikams. Ta prasme tai tikrai siaubingi išgyvenimai..."

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Deimantė Rudžinskaitė

Vaikystė be gimtadienių švenčių, Kalėdų ir be dovanėlių keitimosi – tai tik kelios detalės iš sudėtingo Deimantės praeities paveikslo.

„Viskas, kas lieka už Jehovos sektos rėmų yra Šėtono sistema“, – sako mergina.

Daug griežto auklėjimo ir kontrolės, dažnos gimdytojų rietenos, tėvo girtavimas – visa tai buvo tapę Deimantės kasdienybe. Smurtas ją irgi lydėjo: iš pradžių mergaitę diržo smūgiais „auklėjo" mama, o vėliau, jau paauglystėje, Deimantę kumščiais drausmino tėvas.

„Sulaužyta nosis – buvau vos 13 metų. Spardymas, plaukų tampymas, žeminimas, keiksmai – taip tėtis mėgino mane auklėti..“, – atvirai pasakoja mergina.

Sulaukusi 18-os, ji išbėgo iš namų ir nuo to laiko su tėvais nebendrauja. Vaikystės traumos turėjo didžiulę įtaką Deimantės kaip asmenybės formavimuisi. Fotografė atskleidžia, ko imasi, kad praeities demonai netrukdytų siekti svajonių. Kaip kūrė savo gyvenimą Vilniuje nuo visiško nulio? Ar įmanoma atleisti už tokias skriaudas? Ar tėvus reikia mylėti besąlygiškai, nepaisant to, ką jie padarė su tavo gyvenimu?

Visi savo gyvenime esame priėmę kokius nors sprendimus. Bet ar susimąstėme, kuris jų buvo sudėtingiausias arba sunkiausias priimti? Ir koks gyvenimo lūžis įvyko po to, kai galiausiai apsisprendėme? Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti sudėtingiausius sprendimus, kodėl tai tapo tokia svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus?


Rašyti komentarą...
V
Vika
2019-09-08 22:31:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deja, sekta pagl visus kriterijus.
Atsakyti
-10

J
Jo
2019-09-08 19:05:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik skaudu girdeti,kad tau teko tiek daug patirti blogo ir net ir paciu artimiausiu zmoniu Bet Dievas viska mato
Atsakyti
-2

J
Jo
2019-09-08 19:03:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sekmes mieloji tavo gyvenime Tavo sirdis labai gera ir labai grazi Sekmes tau mieloji Tiesiog miela su tavim bendrauti tu pilna gerio, nes Dievas tau padeda Buk laiminga!
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų