Ineta Stasiulytė: kaip išgyventi skyrybas? Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši aktorė Ineta Stasiulytė. Ji kalba apie tai, kaip išgyventi skyrybas ir ar jos tikrai gali baigtis laimingai? Kviečiame žiūrėti visą laidą.

Laidoje aktorė Ineta Stasiulytė atvirai sako, kad skyrybos su pirmuoju partneriu Eduardo Gimenezu buvo esminis jos gyvenimo lūžis. Kaip ryžtis gyventi atskirai ir pradėti viską kurti iš naujo? Ineta atskleis, kokie dabar santykiai su buvusiu partneriu ir dukters Upės tėčiu.

Kokia pamoka tapo skyrybos ir kokie pokyčiai įvyko jos pačios viduje žengus nelengvą žingsnį? Sužinosite, kokia šiandien Ineta yra moteris, mama ir kaip dabar kuria santykius su mylimuoju Deividu, antros dukros Frėjos tėčiu. Ir kodėl, pasak Inetos, taip svarbu gimus vaikui nepamiršti vyro bei savęs?

Visi savo gyvenime esame priėmę kokius nors sprendimus. Bet ar susimąstėme, kuris jų buvo sudėtingiausias arba sunkiausias priimti? Ir koks gyvenimo lūžis įvyko po to, kai galiausiai apsisprendėme? Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti sudėtingiausius sprendimus, kodėl tai tapo tokia svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus?


Rašyti komentarą...
g
gyventi be skyrybų
2019-08-29 19:26:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
neduok dieve išgyventi skyrybas.reikia daug tarpusavo supratimo, pagarbos vienas kitam.
Atsakyti
-3

L
Laura
2019-08-29 22:06:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai prastai pravesta laida. O ir Ineta ateina kalbėti apie lūžį, o apie tai net neissiplecia. Pilsto iš tuščio į kiaurą. Galvojau, taps įdomiau, bet ipusejus, turėjau išjungti. Įvertinimas: labai, labai prastai, merginos.
Atsakyti
-2

K
Kaunas Kaunyte
2019-08-29 21:44:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turėjau žiauriai skaudzias skyrybas su buvusiu. Bet palikim praeitį praeičiai. Aš savo vyrui, jo šeimai ar aplinkiniams nekalbu apie skyrybas su buvusiu. Jie, tiesiog, zino, kad buvo toks, kad prasti santykiai. Apie smulkmenas nekalbu.Kam dabar kalbėti apie buvusį ? Man rodo truputi nepagarba esamam, jog dar galvojama ir kalbama po tiek metų. Geriau kalbėti apie šiuos santykius, kurie nėra svieziena. Apie pradžia, apie dabar ir apie turimą laimę šalia saves. Nesuprantu, ką ji nori šia laida pasiekti. Ar issaukstinti buvusį, ar pazeminti esama...
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų