Siegel vestuvėse prakalbo jaunikio Suodaičio mama: „Jie labai myli vienas kitą“ 

Žymios verslininkės Viktorijos Siegel gyvenime liepos 23-iosios diena įsimins visam laikui. Šiandien moteris ištekėjo už savo širdies draugo Lauryno Suodaičio.

Penktadienio vidurdienį sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje vykusiose vestuvėse rinkosi būrys poros artimųjų bei draugų. Tačiau bene laimingiausia ši diena buvo ir Lauryno Suodaičio mamai.

(82 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sostinės cerkvėje susituokė Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis: „Išsipildė mano svajonė“

Nors moteris žurnalistams išsiplėsti pasakojimais apie savo sūnų ir naująją marčią nenorėjo, vis dėlto L. Suodaičio mama patikino, kad dėl poros ateities ji jaučiasi rami. Jaunojo mama pridūrė, kad labai džiaugiasi poros vestuvėmis ir nė kiek neabejoja, kad pora kartu bus labai laimingi. 

„Laurynas nuo pat mažumės buvo ramus, labai geras vaikas. Džiaugiuosi, kad tai jų svarbiausia gyvenimo diena, nuotaikos geros, svarbiausia, kad jie labai myli vienas kitą. 

Esu labai rami, nes Laurynas yra be galo geras žmogus, ir dėl Viktorijos esu rami. Aš linkiu jiems kuo didžiausios sėkmės ir be galo džiaugiuosi jais.“ 

Sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje prisiekė amžiną meilę

Saulėtą liepos 23-iosios popietę Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis prisimins visą gyvenimą. Sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje, liudijant būriui draugų ir artimųjų, jiedu prisiekė amžiną meilę.

Viktorijai ir Laurynui pastarieji metai buvo kupini išbandymų, viešų aptarinėjimų, tačiau šią audrą nuo pat jųdviejų draugystės pradžios lydėjo begalinė meilė, kuri neleido pasiduoti net sunkiausiais momentais.

„Nuvilnijus didelei bangai prieš metus, jau aiškiai žinojome, kad mudviejų kelias – vestuvės. Buvome įsitikinę, kad niekas mums nesutrukdys mylėti ir gerbti vienas kitą. Šiandien matome, kad buvome teisūs“, – pasakoja L.Suodaitis.

Laurynas mylimajai pasipiršo per įsimintiniausiu tapusį Viktorijos gimtadienį praėjusių metų lapkritį. Nieko nelaukę, jiedu pradėjo planuoti gyvenimo šventę. Galiausiai, liepos 23-iąją, jųdviejų svajonė išsipildė – vedybos pažymėjo vieno etapo pabaigą ir ramaus, šeimyniško, meile ir pagarba paremto gyvenimo pradžią.

V. Siegel ir L. Suodaičiui ypatingą penktadienį šypsosi ne tik dangus, padovanojęs puikų orą, bet ir svarbiausi jųdviejų gyvenimo žmonės – šeima, ištikimi draugai ir Viktorijos dukra bei Lauryno krikštaduktė Nicole.

Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvę jaunieji pasirinko neatsitiktinai. Viktorija išpažįsta stačiatikybę, todėl nuo pat pradžių mylimieji žinojo, kad amžiną meilę prisieks cerkvėje. Vis dėlto, Viktorija pasakojo, kad nei tobulas oras, nei vedybų vieta neturi didelės reikšmės. Svarbiausia tai, kad jiedu – jau vyras ir žmona.

REKLAMA

„Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą. Nėra taip, kad padėjus parašą viskas pasikeičia. Bet ženkliai maloniau, kai vyras, pabučiuodamas tave į lūpas, ištaria: „Tu mano Žmona“. Tam pritartų kiekviena moteris – juk negali būti visą gyvenimą pristatinėjama kaip draugė ar gyventi amžinai sužadėtinės statuse“, – džiaugėsi Viktorija.

Viktorija neslepia, kad jaudulio prieš vestuves ir net prieš pat žengimą į cerkvę buvo beprotiškai daug. „Kartu ir ašarų, kartu ir nerimo. Džiugu tai, kad šios ašaros – tyriausio džiaugsmo, laimės ir pilnatvės išraiška“, – emocijų neslėpė žmona tapusi Viktorija.

„Emocijos tikrai labai pakilios, nes laukėme šios dienos ilgai. Mes vienas kitam padovanojome laimę, o mudviejų meilė – svarbiau už viską“, – antrino L. Suodaitis.

Po ceremonijos jaunieji su svečiais patraukė į „Esperanza Resort“, kuriame pratęs vestuvių šventę. Ateities planus, vedybų įspūdžius ir naują pavardę Viktorija su Laurynu žada atskleisti artimiausiu metu.


Rašyti komentarą...
A
A
2021-07-23 15:22:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi kokios gražios tos Cigel Cigel estuvės. Ir kiek mergų yra, plasmasinėm pieno liaukom vestuvėję. Gal yra laisva kokia turtinga. Mesiu gerti. Nusikirpsiu plaus ir žadu vaikščioti į vakarėlius nacahaliavu, nes kažkaip peniondzai nesiveisia mano piniginėj. Būsiu Alfonsas.:) Jei netinka, tai Barakudinas tada. Būsiu kuo reikia, bet tik už didelius pinigus.:)
Ar yra tokių panų tose vestuvėse? Parašykit. Susitiksim.:)
Atsakyti
-23

S
Sara
2021-07-23 16:51:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pikules nesimato su Simuciu, negi dar nua taburetės ne nulipo? Toks metu įvykis, o jos nebėra?
Atsakyti
-6

S
Suodaičio mamai
2021-07-23 19:02:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jūsų martelė plyšavo ir apie lb didelę meilę Bunkui, ar tikrai galima ja tikėti? Ar nereikėtų tamstai patylėti, nes Vikcikės širdis taloi-daug mylimųjų joje telpa, kaip matote.
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų