Siegel ir Suodaičio vestuvės dvelkė prabanga: į ceremoniją rinkosi svarbūs svečiai

Saulėtą liepos 23-iosios popietę Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis prisimins visą gyvenimą. Sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje, liudijant būriui draugų ir artimųjų, jiedu prisiekė amžiną meilę.

Prie žiedlapiais išpuoštos cerkvės durų pradėjo rinktis likus maždaug pusvalandžiui iki 13 valandos. Palinkėti laimės jauniesiems atvyko poros artimieji, bičiuliai, kolegos, tarp kurių – ir verslininkė Dovilė Urbanaitė kartu su mylimuoju, Vilniaus viešbučio „Kempinski“ generaliniu direktoriumi Kajumi Schukowski, Rasa Stonienė su vyru, verslininku Rimandu, komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis, dizainerė Monika Bliujūtė, „Stylish Paw“ įkūrėja Rasa Stasionienė.

Laurynas mylimajai pasipiršo per įsimintiniausiu tapusį Viktorijos gimtadienį praėjusių metų lapkritį. Nieko nelaukę, jiedu pradėjo planuoti gyvenimo šventę. Galiausiai, liepos 23-iąją, jųdviejų svajonė išsipildė – vedybos pažymėjo vieno etapo pabaigą ir ramaus, šeimyniško, meile ir pagarba paremto gyvenimo pradžią.

V. Siegel ir L. Suodaičiui ypatingą penktadienį šypsosi ne tik dangus, padovanojęs puikų orą, bet ir svarbiausi jųdviejų gyvenimo žmonės – šeima, ištikimi draugai ir Viktorijos dukra bei Lauryno krikštaduktė Nicole.

Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvę jaunieji pasirinko neatsitiktinai. Viktorija išpažįsta stačiatikybę, todėl nuo pat pradžių mylimieji žinojo, kad amžiną meilę prisieks cerkvėje. Vis dėlto, Viktorija pasakojo, kad nei tobulas oras, nei vedybų vieta neturi didelės reikšmės. Svarbiausia tai, kad jiedu – jau vyras ir žmona.

Po ceremonijos jaunieji su svečiais patraukė į „Esperanza Resort“, kuriame pratęs vestuvių šventę. Ateities planus, vedybų įspūdžius ir naują pavardę Viktorija su Laurynu žada atskleisti artimiausiu metu.


Rašyti komentarą...
P
Piz
2021-07-24 08:04:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vestuves dvelkė naftalinu beskonybe klaiki
Atsakyti
-1

N
Nijol
2021-07-24 07:53:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Selmes
Atsakyti
0

P
Pažiūrėt dolerių torto
2021-08-27 14:27:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rinkosi tik išrinktiniai materialistai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų