Šie vaikai – vieninteliai tokie Lietuvoje: paneigė numatytą mirties nuosprendį

Visus šiuos penkis vaikus vienija vienas, galbūt kiek skausmingas bruožas – visi jie vieninteliai Lietuvoje serga tam tikra liga. Tačiau būtent šie Lietuvos vaikai yra gyvas įrodymas, kad begalinis tikėjimas ir tėvų meilė laužo visas numatytas medikų prognozes. 

39

Šiomis unikaliomis vaikų istorijomis mes su mūsų skaitytojais dalijomės visus ištisus metus. Tačiau jeigu kurią nors iš jų praleidote, kviečiame susipažinti su gyvais stebuklais, kurie laužo visus stereotipus ir visomis įmanomomis galimybėmis trokšta gyventi. 

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Visi jie - vieninteliai Lietuvoje: paneigė numatytą nuosprendį

Trylikamečiui Timočiui kaulų čiulpų transplantacija padėjo suvaldyti klastingą adrenoleukodistrofiją

Vos už kelių mėnesių klaipėdietis Timotis (13) švęs savo keturioliktąjį gimtadienį. Nors optimizmu ir savo energija berniukas stebina visus aplinkinius, sunkiai būtų galima patikėti, kad jis – vienintelis Lietuvoje sergantis klastinga liga, pavadinimu adrenoleukodistrofija.

Visą Timočio istoriją skaitykite čia. 

Vienuolikmečiui Gustui dėl retos genetinės ligos teko persodinti kepenis ir inkstus 

Vienuolikmetis Gustas Lukšys gali būti vadinamas tikru stebuklu. Nuo pat penkių mėnesių aptikta reta genetinė liga lėmė didžiulius sveikatos sutrikimus. Gustas šia liga serga vienintelis visoje Lietuvoje. Berniukui ištisai reikėjo atlikti dializes, o vienintelė išeitis į gyvenimą buvo kepenų ir organų transplantacija.

Visą Gusto istoriją skaitykite čia. 

Penkiametis Vėjas kenčia šimtą priepuolių per dieną

Piga geno mutaciją medikai atrado prieš trejus metus. Pasaulyje šia klastinga liga serga galbūt apie 10 vaikų. Galbūt sunku patikėti, tačiau vienas iš jų – elektrėniškis penkiametis Vėjas. Kol medikai užtruko net ketverius metus įminti vaiko diagnozę, berniukas visą savo gyvenimą kentė skausmingus priepuolius, kurių per dieną būna net 100.

Visą Vėjo istoriją skaitykite čia.

Keturmetė Sofija gimė be rankyčių ir kojyčių 

Prieš tris metus daugybė geros valios žmonių „Išsipildymo akcijos 2015“ herojei Sofijai suteikė galimybę džiaugtis vaikyste. Be rankyčių ir kojyčių gimusi mergaitė šiandien gali vaikščioti jai padovanotais kokybiškais protezais. Ketverių metų Sofija yra tokia viena iš pusės milijono vaikų, tačiau jai tai netrukdo, ji jaučiasi puikiai, o į smalsaujančius žvilgsnius atsako plačia šypsena. 

REKLAMA

Visą Sofijos istoriją skaitykite čia

Trimetės Elzės liga nesuderinama su gyvybe 

Stebuklas – tik tokiu vienu žodžiu galima apibūdinti tai, kas vyksta 43-ejų Silvijos Kopūstienės gyvenime. Moters mažiausiai dukrytei Elzei nuo pat gimimo yra diagnozuotas Edvardso sindromas, jis nėra suderinamas su gyvybe. Tačiau mažoji kovotoja Elzė laužo visas medikų prognozes ir laiminga skaičiuoja jau trečius savo gyvenimo metus. „Ji yra Dievo galybės įrodymas“, – braukdama laimės ašaras patikina S. Kopūstienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų