REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien, birželio 21 dieną, minima vasaros saulėgrįža – astronominės vasaros pradžia, ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties laikmetis.

Šiandien, birželio 21 dieną, minima vasaros saulėgrįža – astronominės vasaros pradžia, ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties laikmetis.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt astrologas Naglis Šulija pakomentavo, kuo ši diena ypatinga ir kokiems Zodiako ženklams prasidėjęs metas yra pats palankiausias.

Vasaros saulėgrįžos reikšmė

N. Šulija pasakoja, kad šiandien yra diena, kai saulė kerta vasaros saulėgrįžos tašką. 

„Jeigu gyventume kur nors vidury lauko, tai visą pusmetį būtume matę, kaip kiekvieną dieną saulė pateka vis labiau į Šiaurės Rytus. Ji pateka ne tiesiai Rytuose, bet vis labiau ir labiau toldama į Šiaurės Rytus.

Dabar pora dienų nieko nepastebėsime, bet po to saulė pradės grįžinėti atgal, tai yra, ji iš Šiaurės Rytų grįš į Rytus ir galiausiai tekės gerokai ryčiau nuo to taško, kur yra dabar.

REKLAMA
REKLAMA

Tai vadinama „saulė apsigrįžo“. Dėl to galima sakyti, kad dabar yra saulėgrįžos arba saulės apsigrįžimo laikas. Kitas apsigrįžimas įvyks per Kalėdas“, – komentuoja jis.

REKLAMA

Geresnio laiko teks palaukti Žuvims ir Skorpionams

Anot pašnekovo, vertinant astrologiškai, šią dieną saulė kirto ribą tarp Dvynių ir Vėžio Zodiako ženklų ir įėjo į Vėžio zodiako ženklą.

Todėl, N. Šulijos teigimu, Vėžio ženklo žmonės jausis puikiai, bus energingi ir veiklūs. Tačiau, jo teigimu, šiuo metu sėkmingesnio laiko dar teks palaukti kitiems vandens stichijos Zodiako ženklams.

„Pagal visą šitą vaizdą lieka šiek tiek nuskriausti vandens ženklai: Vėžys gauna šiek tiek energijos ir kūrybiškumo, nes į šį ženklą tik ką įžengė Saulė.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau Skorpionams ir Žuvims praktiškai nedaug kas belieka. Vandens stichijos ženklai šiuo laiku laimės turi mažiausiai. Bet tai tik kol kas“, – teigia pašnekovas.

Palankus laikas kitiems Zodiako ženklams

Pasak astrologo, labai svarbu žinoti, kad kiekviena planeta turi savo „Zodiakinius namus“. Tai reiškia, kad kai kuriuose ženkluose ji jaučiasi labai gerai.

„Kaip mes savo namuose jaučiamės puikiai, taip ir planetos kai kuriuose ženkluose. Jie vadinami planetos astrologiniu būstu. Šią akimirką yra nedažnai pasitaikantis reiškinys, kada net keturios planetos yra savo astrologiniuose namuose, tai yra ženkluose, kuriuose jos yra stiprios“, – aiškina jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

N. Šulija atkreipia dėmesį, kad šiuo metu Merkurijus yra Dvyniuose, o tai daro įtaką keletui dalykų.

„Dėl šios priežasties dalykinis gyvenimas dabar virte verda ir informacinis laukas yra persotintas visokiausių žinių ir naujienų. Kadangi yra stiprūs Dvyniai, jie šiek tiek savo laimės atiduoda kitiems dviems Oro stichijos ženklams: Svarstyklėms ir Vandeniui“, – komentuoja jis.

„Be to, Oro stichijai papildomų balų prideda Saturnas Vandenio ženkle – čia jis irgi savo astrologiniuose namuose“, – priduria N. Šulija.  

REKLAMA

Taip pat, pasak astrologo, šis laikas bus palankus Avinams bei kitiems ugnies ženklams – jie pajus įkvėpimą aktyviai veikti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

„Šiuo metu Marsas yra Avino ženkle ir yra toks pat stiprus kaip Merkurijus Dvyniuose ar Saturnas Vandenyje. Jis aršus, stiprus, energingas, veiklus. Dirstelėkime Ukrainos link – ten Marsas ir kelia savo puotą.

Marsas įkvepia Avino ženklo žmones veikti, veikti ir dar kartą veikti. Ir tas veiklumas, žinoma, atsiliepia ir kitiems dviems Ugnies ženklams: Liūtams ir Šauliams“, – sako N. Šulija.

REKLAMA

Pasak pašnekovo, šis laikas laimės suteiks ir žemės stichijos Zodiako ženklams: Jaučiui, Mergelei ir Ožiaragiui.

„Kol kas Venera vis dar yra Jaučio Zodiako ženkle ir ji taip pat yra stipri, graži, lipšni, meili ir stengiasi, kad mes irgi pasijaustume lygiai taip pat. Ir šiek tiek savo laimės „patrupina“ kitiems Zodiako ženklams: Mergelei ir Ožiaragiui“, – sako N. Šulija. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų