Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Avinas. Turbūt daugiausia laiko bei dėmesio bus skiriama piniginiams, turtiniams reikalams, mat pastangos šioje srityje gali atnešti apčiuopiamos naudos, o aplinkybės bus palankios. Savaitės pabaigoje ateis metas, kai pasidarys svarbu susitikti su draugais, daugiau bendrauti ir judėti. 

Jautis. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Dėl šių savybių gerai seksis veikla, kuriai reikia asmeninio jūsų dalyvavimo ir kūrybiškumo. Taip pat puikiai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu ir panašiais dalykais. 

Dvyniai. Atrodo, darbe nestigs darbo, visokios veiklos, daug ką reikės daryti greitai, daug nesidairant į šalis. Kita vertus, didesnių kliūčių būti neturėtų, viską spėsite, galbūt dar ir dėl to, kad vyraus įprasti, gerai žinomi darbai. Savaitės pabaigoje pasikeis vidinė būsena – tapsite daug veiklesni ir jau patys rinksitės ką jums daryti, kada ir kaip. 

REKLAMA

Vėžys. Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka. Puikus metas daugiau, ilgiau pabūti su artimais draugais, galbūt ką nors nuveikti visiems kartu. Taip pat dabar yra geras metas kelionėms, pirmiausia tokioms, kurios verčia pajudėti, įtempti jėgas, bet kurios atsidėkoja nuotykiais ir įspūdžiais. 

Liūtas. Atrodo, teks susitelkti į darbo, profesijos reikalus. Veiklos čia gali būti nemažai, bet kita vertus, didesnių kliūčių būti neturėtų, viskas vyks sklandžiai. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, mokslu ir panašiais dalykais. Artėja palankus metas smagiai kelionei. 

REKLAMA
REKLAMA

Mergelė. Daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo aplinkos – nuo išorinių aplinkybių ar kito žmogaus. Ta ana pusė gali būti ganėtinai aktyvi, sieks dominuoti, tad jums teks spręsti – kovoti ar prisitaikyti. Tęsiasi palankus metas kelionėms ir teisiniams susitarimams. 

Svarstyklės. Tikėtina, kad bus nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, pareigų vykdymo. Viską reikės daryti kantriai, nuosekliai, bet naudos iš to tikrai bus. Palankus metas imtis sveikatos, sveikatingumo reikalų. Savaitės pabaigoje galimi svarbūs susitikimai, svarbios pažintys, kurios ateityje gali tapti ir lemtingomis – gerąja prasme. 

Skorpionas. Kai kurie svarbūs dalykai priklausys ne nuo jūsų, o nuo išorės – išorinių aplinkybių, žmonių. Visgi ta ana pusė gali būti ir veikli, ir kūrybiška, tad bus verta ieškoti sąjungos, o ne ko kito. Taip pat dabar gali būti daug linksmų, smagių dalykų, galimybių puikiai pasilinksminti ir sukurti ką mielo, gražaus. 

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys. Bus svarbios dvi sritys – kasdieniai darbai ir namų reikalai. Kasdienybė reikalaus nuoseklaus ir pareigingo darbo, bet tai padaryti nebus sunku. Puikus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Namie palankus metas imtis ryžtingų pertvarkymų, taip pat stengtis, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau. 

Ožiaragis. Linksmas smagus laikas – bus daug progų smagiai pasilinksminti, bus daug galimybių pasireikšti ir jūsų kūrybiškumui, kuris dabar bus labai ryškus. Taip pat dabar bus daug smagaus bendravimo ir daug judėjimo – akiratis tik didės, galimos ir labai naudingos, vertingos, džiaugsmą teikiančios pažintys. 

Vandenis. Daug laiko bei dėmesio gali pareikalauti piniginiai, turtiniai reikalai – dabar labai geras metas jais rūpintis, galima tikėtis apčiuopiamos naudos. Taip pat dabar puikus metas rūpintis visokiais „namų darbais“, tai yra reikalais, kurie susiję su šeima, būstu – čia tikėtina rimta ir graži pažanga. 

Žuvys. Viena vertus, būsite labai energingi, veiklūs, linkę prie tikslo žengti tiesiai, daug nesidairant į šalis. Puikiai seksis tai, ko imsitės, ką prižiūrėsite patys. Puikus metas sportuoti. Taip pat sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, svetingumo kūrimu, taip pat pramogomis – tikėtina sėkmė ir pripažinimas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų