Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Avinas. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria dosniai dalinsitės su aplinkiniais.  Daug bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet ir visomis kitomis taip pat. Puikiai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu, mokymusi ir panašiais dalykais. Galimos trumpos kelionės, išvykos.

Jautis. Tikėtina, kad laukia mažo intensyvumo savaitė – darbe vyraus jau gerai žinomi, įgūdžių, o ne kūrybiškumo reikalaujantys darbai, o namie vyraus jau gerai žinoma tvarka. Antradienį pasikeis vidinė būsena – atsipalaiduosite, tapsite žaismingesni, pilni empatijos ir įkvėpimo. Bus svarbu būti, bendrauti su artimais draugais.

Dvyniai. Gali būti, kad daugės ne darbo, o smagių, malonių aplinkybių darbe. Bet jeigu profesinė veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu – tikėtinas ir didelis įkvėpimas, ir sėkmė. Patogus laikas kartu su kolegomis darbe aptarti bendrus ateities planus ir net kai ko imtis tiesiog dabar.

REKLAMA

Vėžys. Atrodo, bus daug darbo darbe, profesijos srityje. Vyraus nedideli darbai, greitai tvarkomi reikalai, bet nestigs ir kūrybiškumo. Labai gerai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija. Savaitės pradžioje prasidės puikus metas kelionei, kuri padės puikiai pailsėti ir pasilepinti gyvenimo malonumais.

Liūtas. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Nestigs ir puikių dalykinių savybių, - ypač gerai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija, jos ieškojimu. Galbūt dėl to teks daug bendrauti su visokiais žmonėmis. Visa tai gali atnešti ir apčiuopiamos naudos.

REKLAMA
REKLAMA

Mergelė. Būsite energingi, veiklūs – to tikrai nestigs. Tačiau kur, kam skirti energiją – nelabai aišku, mat darbe, profesijos srityje vyraus įprasti darbai, o namie – jau įprastos aplinkybės. Puikus metas puoselėti santykius su jums artimu, brangiu žmogumi.

Svarstyklės. Dabar daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – nuo kito žmogaus, nuo išorinių aplinkybių. Ta ana pusė bus energinga, veikli, stengsis dominuoti, įtraukti į savo veiklos orbitą. Ko gero, galima visa tai ir priimti – iš to gali būti apčiuopiamos naudos.

Skorpionas. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, reikalų, pareigų vykdymo gali būti ne taip jau mažai, viską daryti reikės kruopščiai ir pareigingai. Bet tai nebus sunku. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Bet bus ir puikių progų smagiai pasilinksminti, nestigs ir kūrybos.

Šaulys. Puikus metas! Bus daugybė progų smagiai pasilinksminti, nuveikti ką mielo ir gražaus. Žinoma, nuotaika bus puiki, ja mielai dalysitės su visais, esančiais kartu. Savaitės pradžioje ateis puikus metas pradėti rūpintis namais, šeimos reikalais – netrukus čia bus dar jaukiau, dar gražiau, o namiškiai laimingesni.

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis. Atrodo, ir norėsis, ir reikės (nes bus arba tinkamų priežasčių ar progų) užsiimti namų, šeimos reikalais. Tikriausiai bus priežasčių rimtai pasikalbėti su namiškiais, aptarti svarbius visiems dalykus. Pastangos siekiant finansinės naudos gali klimpti nepalankiose aplinkybėse. Bet bus daug progų smagiai pasikalbėti su draugais.

Vandenis. Fizinių jėgų gali stigti, mėginimas keltis ir eiti remiantis tik valia reikiamo efekto neduos. Tačiau tarsi be priežasčių pradės sektis siekiant piniginės, turtinės naudos. Palankus metas veiklai, susijusiai su žiniomis, informacija ar judėjimu.

Žuvys. Savaitės pradžioje pasikeis vidinė būsena – atsipalaiduosite, tapsite jausmingesni, meniškesni, galbūt bohemiškesni, linkę pasimėgauti visais gyvenimo malonumais, kurių kaip tyčia bus vis daugiau ir daugiau. Malonu tai, kad piniginiai reikalai leis tai daryti, mat laikas siekti finansinės arba kitokios naudos yra labai geras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų