Ši pilnatis smogs 3 Zodiako ženklams be pasigailėjimo: nesakykite, kad neįspėjo

Pilnatis stojo liepos 23 dieną 22:36 val. Vandenio ženkle, besiorientuojančiame į inovacijas, perspektyvą ir ryšį su bendruomene. Pilnatis paskatins jus laikytis savo humanitarinių įsitikinimų ir kovoti už trokštamą ateitį. 

Pažabokite pilnatį savo naudai, pasinaudodami savo lyderystės sugebėjimais, ir atminkite, kad ne visi lyderiai būtinai turi būti didvyriais. Kartais būti lyderiu reiškia tiesiog būti pavyzdžiu ar pokyčiu, kurį norėtumėte pamatyti pasaulyje.

Vandenis taip pat yra labai ekscentriškas Zodiako ženklas, kuris skatina būti pačiu savimi, kad ir keistu ar nerangiu. Nujaučiate, kad jumyse tūno keistuolis ateivis? Šokite į savo NSO ir šauniai pasiskraidykite, rašo elitedaily.com.

Šie trys Zodiako ženklai stipriausiai pajus mėnulio pilnatį ir štai kodėl:

Jautis

Ši pilnatis paskatins jus būti, kaip visada, tvirtu savo gyvenimo šeimininku. Pilnatis yra 10-ajame jūsų karjeros name ir nori, kad permąstytumėte savo tikslus, valdytumėt savo reputaciją ir išnaudotumėte stipraus profesionalo, kokiu ir esate, energiją. Gali atsiverti didžiulės karjeros permainos, tačiau jūs patys turite priimti sprendimą, nuvesiantį jus į sėkmę. Neaukokite savo svajonių. Užsidirbkite jas.

Liūtas

Per šią pilnatį atidžiau pažvelkite į savo santykius. Kai pilnatis jus užplūs septintajame jūsų sąjungininkų, priešų, kolegų, draugų ir meilužių name, gali tekti pergalvoti, koks esate partneris ir kokiu trokštate būti. Apmąstykite savo santykių dinamiką ir pagalvokite, ar jie jūsų nestabdo.

Skorpionas

Ši pilnatis slenka per ketvirtuosius jūsų namų, šeimos ir jos šaknų namus, atidžiau pažvelkite į savo asmeninį gyvenimą. Ji kviečia atkreipti dėmesį į tai, kaip rūpinatės savimi ir savo mylimais artimaisiais. Panaudokite savo galias ne tik kitų gynimui, ginkite ir save. Šios  pilnaties atmosfera labai motiniška, ji skatina jus būti geresne motina pačiam sau.


Rašyti komentarą...
A
AAA
2021-07-24 18:15:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavadinimas-apie batus, tekstas-apie ratus.... Visiškas nusiritimas....
Atsakyti
-11

A
Aš,kas daugiau....
2021-07-24 21:09:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra teisybė!Štai kaip galima tikėti tais horoskopais...!"glusu"zmoneliu smegenų sukimas,eikit sau!...Kaip taip galima kvailinti?!Dieve,Dieve,kur nusiritome,kur?!Tikrai pasaulio pabaiga čia pat,jei tikime "tokiais"...
Atsakyti
-7

K
Kt
2021-07-24 18:27:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiška nesąmonė. Koks beprotis rašo. Jam smogs per liausis!!!
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų