• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį šeštadienį prasidėjo jaunatis. Dėl to svarbu pradėti tuos darbus, kurie gali atnešti puikių rezultatų ateityje. Apie tai, ko dar laukti šią savaitę papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė.

Šį šeštadienį prasidėjo jaunatis. Dėl to svarbu pradėti tuos darbus, kurie gali atnešti puikių rezultatų ateityje. Apie tai, ko dar laukti šią savaitę papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė.

REKLAMA

Moteris paaiškino, kuriuos Zodiako ženklus šią savaitę aplankys sėkmė, o kuriems jos teks dar palūkėti.

Tinkamas metas karjerai ir mokslui

Pradėjus kalbėtis, V. Budraitytė nurodė, kad labiausiai seksis tiems, kurie aktyviai siekia karjeros arba mokslo aukštumų.

„Per šią savaitę, jeigu norite stiprinti savo įtaką darbe, didinti galios poziciją, tai labai prašome, nes jums labai seksis

Kitas dalykas, protas bus labai aktyvus. Tai visi, kurie laiko egzaminus, turėtų neblogai jaustis“, – palankias prognozes dėstė V. Budraitytė.

Pasak jos, visa tai bus susiję su asmeniniu žavesiu, kurio jaunaties savaitę – išties netruks:

„Dangaus kūnų padėtis suteikia galimybę Lietuvos teritorijoje gyvenantiems žmonėms didinti savo įtaką. Tai reiškia, plėsite įtaką per savo asmeninį žavesį. Kadangi būsite labai malonūs ir patrauklūs kitiems, tai daug galėsite dėl to padaryti.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat dėl dangaus kūnų išsidėstymo aktyvumas ir seksualumas bus didelis šiuo metu. Tai galima sakyti, kad būsite seksualiai patrauklūs kitiems“

REKLAMA

Metas pamilti save

Astrologė taip pat dalijosi prognozėmis ir su tais, kurie šiuo metu gyvena patogų gyvenimą ir svarsto apie naujus pokyčius namuose.

 „Jeigu jūs viską turite: darbą, partnerystę, galite atostogauti, tai tuomet ypač palanku atlikti smulkius namo remontus, patvarkymus, pataisymus: nupjauti žolę aplink namą, pradėti naują etapą, kuris susijęs su lengvomis rekonstrukcijomis“, – kalbėjo pašnekovė.

Moteris pridėjo, jog taip pat laikas pamilti save ir skirti sau pelnyto dėmesio. Anot jos – taip bus galima susikurti sau tvirtą pagrindą artėjančiai antrai metų pusei:

REKLAMA
REKLAMA

„Svarbiausia, pradėkite mylėti save ir ženkite į naują etapą ryžtingai, nes artėja antra metų pusė. O mes, astrologai, metų puses vertiname skirtingai: vieniems ženklams pirmoji metų pusė būna palankesnė, kitiems – kita.“

Saugotis reikia šiems Zodiako ženklams

Nors savaitė bus palanki 4 Zodiako ženklams, bet kitus V. Budraitytė įspėjo pasisaugoti.

„Tai labai geras metas Žuvims, Skorpionams, Ožiaragiams ir Jaučiams. Jiems savaitė bus tikrai sėkminga.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O Avinai, Liūtai ir Vandeniai turėtų būti atsargesni. Jiems reiktų pasisaugoti“, – tikino V. Budraitytė.

V. Budraitytė padarė išvadas, kad jaunaties laikas – toks, kurio metu reikia daryti tai, iš ko norėtųsi išgauti palankų rezultatą:

„Tai, kas norite, kad augtų – geriau daryti. O tai, kas norite, kad užsibaigtų – daryti ne laikas.“ 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų