Egzistuoja ne vienas žarnyno valymo būdas, vienas jų – naudoti tam tikrus produktus organizmo detosikacijai. Tai vienas paprasčiausių būdų išsivalyti organizmą, rašo toplinemd.com.
Jau nuo senų senovės manyta, kad tam tikri maisto produktai, pavyzdžiui, nesuvirškinta mėsa, gali sukerti gleivių kaupimąsi storojoje žarnoje. Dėl to toksinai patenka į kraują ir nuodija visą organizmą.
Kai kurie žmonės mano, kad šie toksinai gali sukelti įvairius šalutinius poveikius, įskaitant svorio augimą, nuovargį, aukštą kraujospūdį ir artritą. Išvalydami žarnyną iš organizmo pašalinsite gleives ir toksinus, sustiprinsite imuninę sistemą.
Atlikus žarnyno valymą teisingai, tai gali būti labai naudinga. Pavyzdžiui, gali imti mažėti svoris, sumažėti storosios žarnos vėžio rizika, pagerėti psichinė būklė, koncentracija, sustiprėti imuninė sistema.
Vis dėlto, prieš pradėdami žarnyno valymą, būtinai imkitės tinkamų atsargumo priemonių. Visada pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu, ypač jei turite sveikatos sutrikimų ar vartojate vaistus nuo širdies ar inkstų ligų.
Gėrimas žarnyno valymui
Norint atlikti organizmo valymą namuose, galite pasigaminti paprastą gėrimą, kuris, kaip kai kurie teigia, daro stebuklus – jums tereiks obuolių acto, natūralaus medaus ir vandens.
Šis žarnyno valymo gėrimas gali teigiamai paveikti jūsų žarnyno mikroflorą. Taip yra todėl, kad ir natūralus medus, ir obuolių actas turi probiotikų ir junginių, kurie gerina žarnyno sveikatą.
Jums reikės:
- 250 ml drungno vandens;
- 2 v. š. natūralaus, nefiltruoto medaus;
- 2 v. š. kokybiško obuolių acto.
Pradėkite pripildami stiklinę ar puodelį drungno, šiltesnio vandens. Į vandenį įpilkite šiek tiek obuolių acto ir įmaišykite natūralaus medaus. Šį mišinį geriausia gaminti ryte ir iš karto jį suvartoti.
Dienos eigoje gali pasireikšti žarnyno spazmai, kurie signalizuos, kad metas tuštintis ir kad jūsų organizmas valosi. Specialistai pabrėžia, kad šį gėrimą būtina vartoti su saiku ir prieš jį vartojant pasitarti su sveikatos priežiūros specialistais.
Primename, kad šis straipsnis yra patariminio pobūdžio. Dėl visų mitybos pokyčių rekomenduojama pasikonsultuoti su vaistininku arba šeimos gydytoju.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!