naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį vakarą TV3 televizija prie televizorių ekranų žiūrovus pakvietė į devynioliktus metus vykstantį stebuklų ir gerumo vakarą – „Išsipildymo akcija 2021“. Projekto iniciatoriaus SEB banko vadovė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė džiaugiasi, kad atsiradusi iniciatyva šių dienų visuomenę padarė geresne.

Šį vakarą TV3 televizija prie televizorių ekranų žiūrovus pakvietė į devynioliktus metus vykstantį stebuklų ir gerumo vakarą – „Išsipildymo akcija 2021“. Projekto iniciatoriaus SEB banko vadovė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė džiaugiasi, kad atsiradusi iniciatyva šių dienų visuomenę padarė geresne.

REKLAMA

„Išsipildymo akcijos 2021“ koncerto metu, SEB banko vadovė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė patikino, kad per aštuoniolika metų besitęsiančios gerumo ir stebuklų akcijos laikotarpį, žmonės suaukojo daugiau nei 10 milijonų eurų, kurie buvo perduoti akcijos herojams.

„Jau aštuoniolika metų mes kartu su TV3 televizija dalyvaujame šioje „Išsipildymo akcijoje“, kartu su jų vaikais, šeimomis. Šis projektas yra tikriausiai pats didžiausias Lietuvoje, nes per visą tą laikotarpį mūsų visuomenė suaukojo jau daugiau nei 10 milijonų eurų“, – džiaugėsi ilgamečiu „Išsipildymo akcijos“ rezultatu SEB banko vadovė S. Gutauskaitė-Bubnelienė.

Viskas prasidėjo nuo mažos bendruomenės

Dalindamasi „Išsipildymo akcijos“ džiaugsmu, SEB banko vadovė pasakojo, kad viskas prasidėjo nuo mažos idėjos, kuri pavirto tokiu populiariu ir kilmingu renginiu:

REKLAMA

„Kai pirmuosius metus kartu kūrėme šią akciją, ji tuomet nebuvo tokia populiari kaip dabar, ir, net sakyčiau, kad prieš tuos aštuoniolika metų, akcijos buvo tik mažose bendruomenėse, gerų žmonių iniciatyvose. Tad tikrai labai smagu matyti, kad šis „Išsipildymo akcijos“ projektas išaugo į tokį didžiulį gėrio reiškinį.“

REKLAMA

S. Gutauskaitė-Bubnelienė „Išsipildymo akcijos 2021“ metu džiaugėsi, kad ši iniciatyva yra tarsi įrodymas, kad kartu susijungę žmonės tampa geresniais.

„Sakyčiau, kad man tai yra tarsi patvirtinimas ir įrodymas, kad mes, kaip visuomenė, tapome tikrai geresniais, išmokome dalintis, dalintis gerumu, mokame kurti stebuklus ir aukoti. Iš tikrųjų yra smagu, kad galime vieni kitiems padėti tokiu būdu“, – šypsojosi S. Gutauskaitė-Bubnelienė.

Bendrystė kuria ateitį kartu

SEB banko darbuotojai, kurie iki šiol noriai dalyvauja ir prisideda prie projekto, švenčia ir „Pyragų dieną“ bei džiaugiasi, kad ši gerumo ir stebuklų kupina „Išsipildymo akcija“ per tiek metų tapo neatsiejama SEB banko dalimi.

REKLAMA

„Tai yra jau dalis mūsų istorijos SEB banke, nes mes kiekvienais metais, kiekvieną lapkričio mėnesį švenčiame ir „Pyragų dieną“, kalbame apie „Išsipildymo akcijos“ projektą“, – džiaugėsi kolektyvo įsitraukimu į projektą S. Gutauskaitė-Bubnelienė.

Anot SEB banko vadovės, darbuotojai jos nenustoja stebinti savo gerumu ir gražiais darbais:

„Turime ir savanorystės dieną, per kurią darbuotojai gali vieną kartą metuose išeiti ir panaudoti ją geriems bei prasmingiems darbams. Labai smagu matyti, kad mano kolektyvas tai ir daro. Ir, iš tikrųjų, daro daug gražių gerų darbų.“

REKLAMA
REKLAMA

Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė „Išsipildymo akcijos 2021“ metu džiaugėsi, kad tokia SEB banko ir TV3 televizijos draugystė tarsi įrodė, kad tokia sąjunga suvienija ir kitus siekti bendro kilnaus rezultato.

„Aš labai tikiuosi, kad geri darbai žmones sujungia ir suvienija ilgam.  Sakyčiau, jog tai neturi būti tik SEB akcija ar SEB banko dalyvavimas, nes visi turime būti atsakingi už tą ateitį, kurią ir kuriame kartu. Turime padėti tiems, kuriems labiausiai to reikia: padėti šeimoms, tėveliams, kurie rūpinasi savo vaikais, padėti jiems integruotis į visuomenę, jeigu jiems tai yra sunkiau padaryti, ir, kad jie jaustųsi laimingi bei mes kartu galėtumėm smagiai gyventi“, – džiaugėsi „Išsipildymo akcijos 2021“ koncerto metu SEB banko vadovė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė.

REKLAMA

Apie „Išsipildymo akciją“

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Per visus akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 10 mln. eurų. Už suaukotas lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir kiti likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams nupirkti vaistai, atliktos operacijos, nupirkta medicininė įranga, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija.

REKLAMA

„Išsipildymo akcija“ pavirto į reiškinį, kuris tapo žinomas ir mylimas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų. Kasmet visuomenė buriama bendriems tikslams, bendrai misijai padėti Lietuvos vaikams.

„Išsipildymo akcijos“ dalis – Pyragų diena. Kasmet tradiciškai lapkritį TV3 ragina savo darbovietėje ar mokslo įstaigoje kepti pyragus, juos pardavinėti kolegoms, o surinktas lėšas kviečia paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

Prisidėti prie „Išsipildymo akcijos“ galima telefonu:

1891 – 3 eur;

1892 – 5 eur;

1893 –  10 eur.

Informacija bankiniams pavedimams atlikti:

AB SEB banko akcijos sąskaita: LT89 7044 0600 0385 2791; Kodas 70440; Labdaros fondas „Vienybė“; Įmonės kodas 192000131.

REKLAMA
REKLAMA

AB „Swedbank“ akcijos sąskaita: LT06 7300 0101 1936 4074; Kodas 73000; Labdaros fondas „Vienybė“; Įmonės kodas 192000131.

AB Luminor Bank akcijos sąskaita: LT75 4010 0424 0261 9386; Kodas 40100; Labdaros fondas „Vienybė“; Įmonės kodas 192000131.

AB „Citadele“ banko akcijos sąskaita: LT19 7290 0000 0170 0188; Kodas 72900; Labdaros fondas „Vienybė“.

Aukojimas taip pat galimas per elektroninio aukojimo sistemą Aukok.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų