naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
36
Kristina Rimienė  (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Kiekvieną kartą „Išsipildymo akcijos“ scenoje galima pamatyti tikrą pasaką. Laidų vedėja ir floristė Kristina Rimienė atskleidė, kad šiemet stengėsi dekoracijas pritaikyti prie neeilinės erdvės – Elektrėnų ledo arenos.

36

Kiekvieną kartą „Išsipildymo akcijos“ scenoje galima pamatyti tikrą pasaką. Laidų vedėja ir floristė Kristina Rimienė atskleidė, kad šiemet stengėsi dekoracijas pritaikyti prie neeilinės erdvės – Elektrėnų ledo arenos.

REKLAMA

Floristė šypsosi, kad ji, sužinojusi, jog šiemet „Išsipildymo akcija 2021“ vyksta ledo arenoje, suprato, kad šiemet neužteks tradicinių eglučių ar namukų dekoro, o reikės kur kas daugiau.

„Reikėjo derintis prie vandens tyrimo ir ledo šaltumo. Aišku, šis renginys yra skirtas vaikams, todėl norėjosi viską sušvelninti, bet išlaikyti griežtas formas, kad viskas derėtų tarpusavyje. Buvo pasirinkti apskritimai. Kas galėtų sušildyti labiau nei gyvos gėlės, netgi žiemą.

Tą kalėdinį spindesį dar sustiprina kinetinė skulptūra, kuri susisieja su vandeniu. Man norėjosi šiltomis spalvomis viską nuspalvinti ir dėl vaikų po kojomis sušvito žvaigždėmis žydras dangus. Ieškojau tokių asociacijų, kad būtų ir šilta, ir smagu, nauja, bet ir derėtų su aplinka bei būtų nauja“, – sakė K. Rimienė.

REKLAMA

Pokalbių erdvę papildė neeilinė judanti kinetinė skulptūra, kurios autorius  – Stasys Raižys.

„Tokią kinetinę skulptūrą esu vežusi ir į Belgiją, į floristikos festivalį. Tokia skulptūra kartu su gėlėmis buvo panaudota pirmą kartą pasaulyje. Aš sugalvojau panaudoti gėles, bet skulptūros autorius yra Stasys Raižys“, – nurodo ji.

REKLAMA

Daugiau nei 3 tūkst. gėlių

Pati K. Rimienė šypsosi, kad tai, jog gali kurti dekoracijas šiam renginiui jai reiškia labai daug, o ypač dabar, kai renginių nėra, o noras kurti niekur nedingo.

„Esu labai dėkinga už šią galimybę. Turėjau laisvę priimti sprendimą, kaip atrodys scena. Aš galėjau improvizuoti, ieškoti nestandartinių sprendimų. Žinau, kad ir kiekvienas renginio darbuotojai – organizatoriai, atlikėjai, scenos darbininkai – įdėjo labai daug širdies. Visi kartu mes norime sukurti kažką gražaus ir tai nelieka nepastebėta. Tikiuosi, kad tai pastebės ir žiūrovai bei aukos mažiesiems herojams“, – šiltai sako laidų vedėja ir floristė.

REKLAMA

Ji atskleidžia, kad scenos puošybai buvo panaudota net 3,5 tūkst. gėlių – anturių ir rožių.

„Šis derinys buvo pasirinktas dėl skirtingų galimybių derinti žiedų dydžius, spalvas. Konstrukcijos buvo daromos iš nerūdijančio plieno. Studijos dizainas buvo kuriamas taip, kad būtų išgaunamas 3D vaizdas – dydžių, formų, faktūrų kolekcija.

Prie tokio kiekio gėlių gavimo prisidėjo anturių asociacija iš Olandijos, o „Monte rose“ rožės buvo atsiųstos specialiai iš Ekvadoro. Visi floristai vertina rožes iš Ekvadoro, o pačios organizacijos buvo laimingos galėdamos prisidėti prie tokio gražaus tikslo“, – atskleidžia K. Rimienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų