REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau 19-tus metus skaičiuojantis TV3 ir ilgamečio SEB banko inicijuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ kasmet ištiesia pagalbos ranką tiems, kuriems jos reikia labiausiai – mažiesiems ligoniukams. Tarsi pusiaukele šios pagalbos link kiekvienais metais tampa šventinis paramos akcijos koncertas. Kasmet jis vis įspūdingesnis, o paslėpta mintis – gilesnė. Ne išimtis ir šie metai, kai koncertas įkvepia ne tik geriems darbams, bet ir žmogiškai šilumai.

Jau 19-tus metus skaičiuojantis TV3 ir ilgamečio SEB banko inicijuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ kasmet ištiesia pagalbos ranką tiems, kuriems jos reikia labiausiai – mažiesiems ligoniukams. Tarsi pusiaukele šios pagalbos link kiekvienais metais tampa šventinis paramos akcijos koncertas. Kasmet jis vis įspūdingesnis, o paslėpta mintis – gilesnė. Ne išimtis ir šie metai, kai koncertas įkvepia ne tik geriems darbams, bet ir žmogiškai šilumai.

REKLAMA

Šiemet „Išsipildymo akcijos“ koncertas primena, kad artėjančios didžiosios metų šventės visuomet siejasi su atviromis, meilės kupinomis žmonių širdimis bei gerumu, kuris sugeba ištirpdyti net ledą.

Tad neatsitiktinai įspūdingas šių metų šventinis koncertas, kurį režisuoja Andrius Žiurauskas, persikėlė į tokią erdvę, kokioje dar niekuomet nesame jo regėję – ant ledo.

REKLAMA
REKLAMA

Renginį pradėjo vienas iš akcijos vedėjų Marijonas Mikutavičius, kuris atliko savo dainą „Geros žiemos“. Iš viso trys renginio vedėjai Renata Šakalytė-Jakovleva, Mindaugas Stasiulis ir Marijonas Mikutavičius džiaugėsi, kad visa Lietuva jau devynioliktus metus gali stebėti šį paramos koncertą. 

REKLAMA

Po atliktos mažųjų Teodoro ir Rusnės dainos, vedėjas M. Stasiulis pasidžiaugė, kad iki koncerto pradžios jau buvo surinkta 102 tūkstančiai eurų.

„Bet mūsų laukia kitas darbas. Mes dabar atidarysime naują aukojimo langą ir matysime skaičius, kuriuose šį vakarą būsime surinkę", – prisidėti prie pagalbos vaikams ragino M. Stasiulis. 

Šakalytė pabrėžė, kad ši, gruodžio 3-ioji, diena yra ne tik ypatinga dėl vykstančio paramos koncerto, bet taip pat pridūrė, kad gruodžio 3-ioji yra Tarptautinė žmonių su negalia diena. 

REKLAMA
REKLAMA

PIRMOJI IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – ONA MARIJA 

Ona Marija pasaulį išvydo labai anksti – vos 24 nėštumo savaitę. Tik gimusi ji galėjo tilpti delne. Mergaitė buvo trapi, o jos būklė sunki. Praėjus keliems mėnesiams mergaitės būklė stipriai pablogėjo – mergaitė grįžo į reanimaciją, o jos tėvai išgirdo, kad rytojaus ji gali ir nesulaukti. Laimei Ona Marija išgyveno. Dabar jai reikalinga gerų žmonių pagalba ir toliau sėkmingai sveikti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Visą Onos Marijos istoriją galite skaityti čia. 

Atlikėjai Giedrei atlikus savo dainą, renginio vedėjai prisiminė pernai metais paramos koncerte pasirodžiusią Tautvyduko istoriją ir pasidžiaugė, kaip berniukui padėjo žmonių suaukoti pinigai.

Daugiau apie šią istoriją ir kaip jai padėjo žmonės galite skaityti čia. 

Savo dainą renginio metu atliko ir puikiai TV3 žiūrovams pažįstami X faktoriaus dalyviai „Aquarium de Clara“.

ANTROJI IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – RUGILĖ 

Neseniai trejų metukų Rugilė iš Vilniaus bėgiojo, šūkavo, nenustygo vietoje ir buvo labai energinga mergaitė. Per vieną lemtingą minutę viskas apsivertė aukštyn kojomis – mergaitė nukrito nuo spintelės iš metro aukščio ir dabar turi iš naujo mokytis daryti tai, ką jau buvo išmokusi – vaikščioti, kalbėti, lavinti atmintį. 

REKLAMA

Visą Rugilės istoriją galite skaityti čia. 

Renginio metu pasirodymą dovanojo vaikų choras „Vėtra", kurie atliko dainą „Vaikai po Lelijom" kartu su DJ Bardačiokas.

„Išsipildymo akcijos 2021“ koncerto metu, SEB banko vadovė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė patikino, kad per aštuoniolika metų besitęsiančios gerumo ir stebuklų akcijos laikotarpį, žmonės suaukojo daugiau nei 10 milijonų eurų, kurie buvo perduoti akcijos herojams.

„Jau aštuoniolika metų mes kartu su TV3 televizija dalyvaujame šioje „Išsipildymo akcijoje“, kartu su jų vaikais, šeimomis. Tikrai pritariu, kad šis projektas yra tikriausiai pats didžiausias Lietuvoje, nes per visą tą laikotarpį mūsų visuomenė suaukojo jau daugiau nei 10 milijonų eurų“, – džiaugėsi ilgamečiu „Išsipildymo akcijos“ rezultatu SEB banko vadovė S. Gutauskaitė-Bubnelienė.

REKLAMA

TREČIOJI IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – VERONIKA

Penkerių šiaulietė Veronika visus žavi savo guvumu ir energija, o nuo jos veido nedingsta šypsena, tik judėti mergaitei sudėtinga – ji gimė su itin reta patologija, nesusiformavusiu kairės kojos šlaunikauliu, o ir kita kojytė nėra visiškai sveika.

Visą Veronikos istoriją galite skaityti čia. 

Renginyje apsilankė ir praeitų metų paramos koncerto herojus Jokūbas kartu su savo tėvais. Berniuko istorija labai panaši į Veronikos. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Visą Jokūbo istoriją galite skaityti čia. 

KETVIRTOJI IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – KAMILĖ

16-metei Kamilei iš Vilniaus rajono kiekviena diena yra dovana. Paauglės įgimtas cholangitas komplikavosi ir dabar jai reikalinga kepenų transplantacija. Tiesa, net jeigu rytoj atsirastų tinkamas donoras, operacijos nebūtų galima atlikti, nes Kamilė yra nusilpusi ir per mažo svorio.

Kamilė yra viena iš TV3 televizijos ir SEB banko rengiamos „Išsipildymo akcija 2021“ herojų, tad prie mergaitės gyvenimo kokybės pagerinimo gali prisidėti visi geros valios žmonės.

REKLAMA

Renginio metu pasirodymus dovanojo seserys Baltos Varnos ir atlikėjas Egidijus Sipavičius.

PENKTOJI IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – HUBERTAS

Rokiškyje gyvenančios Karolinos Šatkutės sėkmingą sūnelio laukimą sukrėtė 26-ą nėštumo savaitę atsiradęs skausmas pilve bei prasidėjęs ankstyvas gimdymas. Vos daugiau nei 800 gramų svėręs pirmasis šeimos vaikelis Hubertas Jakūbonis dabar į gyvenimą stiebiasi visomis jėgomis, nors berniukui kvėpuoti padeda tracheostoma. 

REKLAMA

Savo dainas žiūrovams dovanojo atlikėjai Andrius Mamontovas, Inga Jankauskaitė. 

ŠEŠTOJI IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – RIMANTAS 

Joniškyje gyvenanti dviejų vaikų mama Gintarė Baranauskienė šiandien dalinasi širdį veriančia istorija – jos sūnus serga sunkia bei reta liga, kurios gydymui vaistų nėra. 14-metis Rimantas kasdien kovoja už savo gyvybę, o iš gydytojų sulaukia tik niūrių žinių – tai reikės amputuoti koją, tai liga pradėjo pulti vidaus organus. „Nors ir sunku, išmokome gyventi šiandiena – šiandien neskauda, šiandien jis šypsosi ir mes laimingi. Mes nežinome, kas toliau bus“, – dalinasi Gintarė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

SEPTINTOJI IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – EMILIJA

Emilija – tikra šypsenėlė, savo šypsena užkrečianti ir kitus, tik daugelis nemato jos negalios, kuri kirto itin skaudžiai. Mergaitės smegenyse vos po gimimo aptiktos cistos, kurios per kelis mėnesius pasiglemžė visą dešinįjį smegenų pusrutulį, o tai atsiliepė Emilijos raidai.

Visą Emilijos istoriją galite skaityti čia. 

Renginio metu pasirodymus dovanojo atlikėjai FC Baseball ir Monique. 

AŠTUNTOJI IŠSIPILDYMO AKCIJOS ISTORIJA – EMILIJA

Šiauliuose gyvenanti 14-metė Emilija aplinkinius pakeri savo šypsena, tačiau mažai kas žino, kad už jos slepiasi sunkus nueitas kelias kovose su ligomis, užklupusiomis nuo pat vaikystės. Mergaitės mama Kristina Makarovienė sako visada gyvenanti šia diena, nes nežino, kas laukia rytoj, o situacija gali pasikeisti vos per kelias valandas.

Labdaros koncerte dalyvavo ir Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas ir dėkojo aukojantiems žmonėms. 

Paramos koncerto pabaigoje renginio vedėjai pranešė, kad iki koncerto pabaigos buvo suaukota jau net virš 336 tūkst. eurų. Ačiū už jūsų gerumą!

Visada aukodavau ir sitiems ir seneliams vadinamai lekstei sriubos.Ir skambindavau tikrai ne po viena karta,nepykit is manes aukos nebus,nes reikia uz testus susimoketi,kad tureciau darba ir manes vaikams,kad netektu selpti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų