pagalba

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pagalba“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pagalba“.

Neįprasta gelbėjimo operacija iš arčiau: užfiksuota, kaip iš apsemtos upės išgelbėtos 47 avys

Specialiąsias tarnybas pasiekė neįprastas pagalbos prašymas: Kėdainių rajone stipriai pakilo Nevėžio upės vandens lygis. Vanduo išsiliejo iš krantų ir užliejo pievas, kuriose ganėsi avys. Ši situacija įvyko balandžio pabaigoje, bet tik dabar paviešinta vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuota visa gelbėjimo operacija. Visą įvykį užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Atvykus į įvykio vietą ilgai dairytis neprireikė, būrys avelių stoviniavo ir dairėsi vidury sraunios upės.

Inga Almantą paliko dėl jo senyvo amžiaus dėdės: „Mes galvojam susieit į krūvą“

Almantui trūko kantrybė, jis įtaria, kad giminaitis griauna jo santykius su mylimąja Inga. Šeimos drama – „TV Pagalbos“ reportaže. Almantas ir Inga susipažino socialiniuose tinkluose ir netrukus įsimylėjo. Dvejus metus mylimieji gyveno kartu, bendro gyvenimo pradžia žadėjo laimingą ateitį, jie net svajojo susituokti. Deja, netrukus Almantas sužinojo, kad Inga turi meilužių.  „Vien dėl pinigų, save parsidavė už pinigus“, – tikino Almantas.
2024-05-18

Paprastas virusas vilnietės šeimai virto košmaru: tokio skausmo nelinkėtų net priešui

Vilnietės Irinos Černisuskienės gyvenimą prieš daugiau nei trejus metus palydėjo dvigubas džiaugsmas. Tuomet moteris švytėjo iš laimės, nes jai gimė dvynukės – Arina ir Darina. Tačiau gausios šeimynos šurmuliu Irina mėgavosi neilgai. Būdama pusantrų metukų Arina stipriai susirgo. Rodos, paprastas Herpes virusas tapo didžiausio skausmo ir kančios pradžia dvynukių mamai. Šiuo metu mergaitė nekalba, pati nevalgo, nesėdi ir netgi nesituština.
2024-05-14

Išėjęs į darbą Matas grįžo be abiejų rankų: prašo vos vieno

Matui Gudauskiui iš Kaišiadorių likimas skyrė nemenką išbandymą. Vaikinas po siaubingo incidento grūmėsi su mirtimi, o tam, kad išgyventų, turėjo atsisakyti abiejų rankų.  Šiuo metu vaikinas turi tik vieną svajonę – nesijusti našta kitiems ir įsigyti bionines rankas. Pasidalijo pagalbos prašymu Savo socialiniame tinkle „Facebook“ „Lietuvos Caritas“ pasidalijo vaikino istorija. Sukaupęs visas jėgas vaikinas kreipėsi į visus. „Gyventi ar atsisakyti rankų.
2024-05-10

Kraupus 35-erių kaunietės nužudymas sukrėtė Lietuvą: įspėja visus

Vakar Lietuvą sukrėtė žiaurus nusikaltimas Kaune – rasta nužudyta 35-erių moteris, be mamos liko du vaikai, o jos vyras – sulaikytas. Smurtas artimoje aplinkoje – opi problema, paliečianti ne vieną, todėl svarbu žinoti, kaip jį atpažinti ir nedelsiant imtis veiksmų. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad policija sulaukė pranešimo vakar, gegužės 2 d., 12.30 val., kad Kaune yra nužudyta moteris su smurto žymėmis. Į įvykio vietą atvyko pareigūnai.
2024-05-03

Per valandą – 1000 eurų kilniam tikslui: „Power Hit Radio“ klausytojai ištikimi ne tik hitams, bet ir gerumui

Klausomiausio jaunimo radijo „Power Hit Radio“ laidų vedėjai ne veltui kartoja, kad už jų klausytojus geresnių nėra. O šį penktadienio rytą paaiškėjo, kad jie visuomet pasiruošę ne tik linksmintis, dalyvauti radijo žaidimuose ar pradėti savo dieną su geriausiais šokių muzikos hitais, bet ir… ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems to reikia labiausiai.
2024-04-26

Paaiškėjo, kiek surinktų pinigų gavo Viršuliškių sprogimą išgyvenusios šeimos

Sausio 2 dieną Vilniuje, Viršuliškėse sprogus daugiabučiui, Lietuvos Raudonasis Kryžius (LRK) reaguodamas į situaciją, kad žmonės neteko namų, daiktų, o viena šeima – vaiko, suskubo pakviesti visuomenę finansiškai prisidėti prie paramos nukentėjusiems. Surinkta suma, kurią pavyko surinkti ir išdalinti nukentėjusiems, siekė 190 644,38 Eur, visi pinigai jau pasiekė nukentėjusių žmonių sąskaitas.
2024-04-24

Klaipėdietės organizme užsiveisė knibždančios bakterijos: įspėja visus

Pirmą kartą paskambinus lėtinės Laimo ligos kamuojamai 39-erių metų klaipėdietei Jūratei Deventinaitei buvo aišku – moters būklė labai sunki. Tuo metu, kai sulaukė skambučio, Jūratė  gulėjo savo lovoje, lašinosi lašelinę ir kovojo su dar vienu ją ištikusiu migrenos priepuoliu. Tačiau nors ir su įvestu kateteriu rankoje, moteris pasiduoti neketino ir sutiko sekančio pokalbio metu papasakoti savo istoriją.
2024-04-22

Slenka plaukai? Štai, kas jums padės

Nedidelis plaukų slinkimas yra įprastas reiškinys – per dieną natūraliai iškrenta apie 50-100 plaukų. Tačiau pernelyg gausus plaukų slinkimas gali būti itin nemalonus. Du trečdaliai vyrų susiduria su plikimu, o 40 proc. vyresnių nei 70 metų moterų patiria intensyvesnį plaukų slinkimą. Nors kai kuriems žmonėms plaukų slinkimas yra genetiškai paveldėtas, yra tam tikrų veiksnių, kurie gali tiek užkirsti kelią slinkimui, tiek jį sukelti. Vienas iš tokių veiksnių yra mityba.
2024-04-05

Marytė tikina, kad brolis slepia nuo jos mamą: „Viskas per pinigus“

Marytės širdis plyšta iš skausmo. Moteris sako, kad brolis slepia nuo jos mamą. Skaudžią šeimos santykių dramą sprendė „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Marytė pasakojo, kad jos mamą prieš 7 metus netikėtai užklupo sunki liga, dėl kurios ši net nustojo vaikščioti. Pradžioje moterimi rūpinosi jos vyras, tačiau laikui bėgant motinos globos ėmėsi sūnus su žmona. „Kol tėvas buvo gyvas, viskas buvo gerai – jokių problemų.
2024-03-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų