REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Marijonas Mikutavičius (Teodoras Biliūnas/Fotobankas)

Kalėdų laikas yra kupinas stebuklų, o ore tiesiog galima jausti gerumą. Kaip ir kiekvienais metais, „Išsipildymo akcija“ kviečia prisidėti prie mažųjų herojų svajonių išsipildymo ir padėti jiems į gyvenimą įsikibti dar tvirčiau.

6

Kalėdų laikas yra kupinas stebuklų, o ore tiesiog galima jausti gerumą. Kaip ir kiekvienais metais, „Išsipildymo akcija“ kviečia prisidėti prie mažųjų herojų svajonių išsipildymo ir padėti jiems į gyvenimą įsikibti dar tvirčiau.

REKLAMA

Vienas žinomiausių šalies atlikėjų Marijonas Mikutavičius šiemet kviečia prisidėti prie gerumo akcijos ir padėti vaikams.

Pats dainininkas neslepia, kad „Išsipildymo akcijoje“ išgirstos istorijos priverčia susigraudinti, tačiau darbo tikslas nugali visas neigiamas istorijas.

„Istorijos graudina, tai yra vienas iš sunkiausių renginių, nes istorijos yra pakankamai graudžios ir gauni emocinio sunkumo. Linksmintis lengviau nei klausytis graudžias istorijas, tai yra tiesa.

Darbas yra dėl gero tikslo. Kitą vertus žinome, kad nelaimės gali nutikti bet kuriam, todėl stengiuosi būti ten, kur galima padėti žmonėms ir jeigu pavyks tai padaryti, aš būsiu laimingas“, – sako vienas iš renginio vedėjų.

REKLAMA
REKLAMA

Nelaimė gali nutikti bet kada

Pats M. Mikutavičius jau 5-erius metus yra tėtis, tad klausydamas „Išsipildymo akcijos 2021“ istorijų, jis tik dar kartą sau primena, koks jis yra laimingas:

REKLAMA

„Žinau, kad yra tėvų, kuriems yra sunkiau nei kitiems tėvams ir yra vaikų, kuriems yra sunkiau nei kitiems vaikams. Tai gali būti ne tik įgimtos, bet ir galinčios nutikti bet kurią akimirką nelaimės. Tam tikrą nerimą jaučia kiekvienas tėvas. Kai kurias istorijas žiūrėdamas tik pagalvoju, kad galbūt man pasisekė labiau nei kai kuriems kitiems tėvams“.

 

Sukurs magišką pasaką

Žiūrovų džiaugsmui ir netikėtumui, kai kurie puikiai žinomi scenos atlikėjai, sukaupę visą drąsą, įprastinę koncertinę avalynę pakeis pačiūžomis ir magišką pasaką sukurs tiesiog ant ledo. Vienas iš tokių – Egidijus Sipavičius, kuriam kompaniją palaikys įspūdingas skaičius talentingų čiuožėjų!

REKLAMA
REKLAMA

Ne ką mažiau įsimenančius pasirodymus Elektrėnų ledo arenoje sukurs ir kiti Lietuvos scenos numylėtiniai bei žymiausi vaikų chorai. Inga Jankauskaitė padovanos švelnią kalėdinę dainą, o Monique išliks ištikima sau ir pristatys ne vieną žiūrovą nustebinsiantį pasirodymą. Taip pat žiūrovai išvys ir visų mylimą Andrių Mamontovą, netikėtą Sauliaus Urbonavičiaus-Samo numerį su Kauno styginių kvartetu, šių metų „X faktoriaus“ žvaigždes Antoine ir Mindaugą bei „Aquarium de Clara“ ir daugelį kitų scenos numylėtinių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šventinę programą vesti patikėta tiems TV3 veidams, kurie per tiek metų nuo šios gerumo akcijos tapo nebeatskiriami. Tai – Renata Šakalytė-Jakovleva, Marijonas Mikutavičius ir Mindaugas Stasiulis.

Paramos koncerto metu žiūrovai taip pat pamatys jautrias 8 šių metų mažųjų herojų istorijas. Vieni vaikučiai yra didesni, kiti – mažesni, tačiau jų bėdos vienodai skaudžios ir tokios, kurioms itin reikalinga pagalba. Tad šiemet, kaip ir daugelį metų prieš tai, pagrindinis akcijos tikslas – padėti sunkiems ligoniukams, kurių gydymui nepakanka valstybės skiriamų lėšų, nėra reikiamų medicininių priemonių, o tėvai bei artimieji jau yra išbandę viską, ką leidžia jų galimybės. O koncertas, kurį žiūrovai išvys jau penktadienį, primins ir apie artėjančių didžiųjų metų švenčių prasmę. Juk niekas kitas nepadeda sušilti taip, kaip gerumas!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų