seb

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „seb“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „seb“.

SEB: banko padalinys Rusijoje teikia paslaugas tik Šiaurės šalių ir Vokietijos įmonėms

SEB banko padalinys Rusijoje uždaromas taip greitai, kaip įmanoma, o SEB Rusijos padalinyje niekada neturėjo ir neturi Rusijos bendrovių, sako SEB banko finansų vadovas Masihas Yazdis. „Tai yra Šiaurės šalių ir Vokietijos bendrovės, su kuriomis palaikome tvirtus ryšius Šiaurės šalyse ir Vokietijoje. Joms reikia banko, kur padėti savo indėlius ir jie neturi prieigos prie kitų paslaugų, išskyrus indėlius dėti SEB Rusijoje. (...) Bet jos turi galiojimo terminus, negali jų tiesiog nutraukti.
2024-06-03

Pinigai jūsų, bet bankas neleidžia pasiimti iš karto: atsakymas privertė susimąstyti

Lietuvių meilė gryniesiems pinigams neblėsta, tačiau jei dirbate oficialioje įstaigoje ir už atliktą darbą gaunate atlyginimą, turite atsidaryti ir sąskaitą banke. Bet jei vėliau nuspręsite tokią sąskaitą uždaryti ir pinigus perkelti į kitą kredito įstaigą, už tai tektų susimokėti, o ir ne visais atvejais tai būtų galima padaryti iš karto.
2024-05-25

SEB banko klientams – įspėjimas: neveiks programėlė ir interneto bankas

SEB bankas įspėja klientus, kad jungiantis prie interneto banko ir mobiliosios programėlės laikinai susidursite su nepatogumais. „Informuojame, kad dėl techninių profilaktikos darbų, šį penktadienį gegužės 24 d., nuo 6.00 iki 7.30 val. ryto laikinai neveiks SEB interneto bankas ir mobilioji programėlė, nebus atliekami mokėjimai el. parduotuvėse, kai atsiskaitant už prekes ar paslaugas savo tapatybę reikia patvirtinti SEB interneto banke“, – pranešama.
2024-05-23

Bankas įspėja apie dar nematytą sukčiavimą: suveda nepažįstamus žmones

SEB bankas įspėja apie naujas itin sudėtingas sukčiavimo schemas, kurių griebiasi sukčiai, įpainiodami iškart po kelis gyventojus. Anot banko, iš vieno asmens pirmiausia sukčiai išvilioja interneto banko prisijungimo duomenis, po to – mokėjimo kortelės, į kurios sąskaitą sukčiai perveda ir skubiai išgrynina ne tik iš kliento, bet ir iš kitų asmenų išviliotas lėšas. Taip nukentėjusysis nuo sukčiavimo tampa ir įtariamuoju neteisėtai pasisavinęs lėšas.
2024-05-22

SEB mokėjimo kortelės gaminamos iš kukurūzų atliekų krakmolo – sutaupys 3,5 tonos plastiko

Vieno didžiausių Lietuvoje komercinių bankų SEB klientams siūlomos naujos mokėjimų kortelės pradėtos gaminti iš kukurūzų atliekų krakmolo. Taip trijose Baltijos šalyse veikiantis bankas žada per metus sutaupyti apie 3,5 tonos plastiko.  „Mes pasirinkome naują medžiagą – bioplastiką, tai yra mūsų žingsnis tvarumo link. (....). Tai nereiškia, kad mes visas problemas išsprendžiame.
2024-05-14

Imate pinigus iš bankomato? Atidžiai pažiūrėkite, ar nepaslėpta tokia gaudyklė

Tūkstančiai gyventojų kiekvieną dieną iš bankomatų išsiima arba įneša pinigų. Tačiau retas susimąsto, kad net ir čia yra pavojų. Tad jeigu nebusite atidūs, yra tikimybė, kad prarasite ir savo pinigus. Ne tik užsienio valstybėse, bet ir Lietuvoje sukčiai atranda vis įmantresnių būdų, kaip iš gyventojų išvilioti jų pingus.

Bankai kraunasi pelnus, bet uždaro skyrius: jų darbuotojus teks kviesti kaip taksi?

Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai kraunasi rekordinius pelnus, bet kai kurie jų toliau uždarinėja aptarnavimo skyrius rajonuose. Dalis gyventojų dėl to patirs nepatogumų ir papildomų išlaidų. Tačiau bankų atstovai atrėžia – esą net ir tokiu atveju paslaugos gali būti suteikiamos skirtingais būdais. Lietuvos bankas pranešė, kad komerciniai bankai, neaudituotais duomenimis, pernai uždirbo 986 mln. eurų grynojo pelno – du kartus daugiau nei 2022 metais (491 mln.
2024-05-09

Milijonus uždirbusių bankininkų algos išaugo dvigubai – bent jau vieną mėnesį kai kurių

Per visus praėjusius metus ir pirmąjį šių metų ketvirtį šalies komerciniai bankai fiksuoja milijoninius pelnus. Daugelis jų, panašu, bent iš dalies pasidalijo pinigais, kuriuos uždirbo iš šalies gyventojų ir įmonių. Lietuvos banko duomenimis, per praėjusius metus Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai uždirbo 986 mln. eurų grynojo pelno. Tai yra per du kartus daugiau nei ankstesniais metais, kai visų bankų grynasis pelnas siekė 491 mln. eurų. Oficialiai Lietuvoje gyvena apie 2,8 mln.
87 2024-04-29

Blinkevičiūtė: neatmetame, kad teks pratęsti bankų solidarumo mokestį

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė tikina neatmetanti galimybės, kad bankų solidarumo mokestis galėtų būti pratęstas. Ji taip pat kritikavo Lietuvos banką dėl „nepakankamos veiklos vertinant situaciją bankų sektoriuje“. „Bankų pelnai, paskelbta informacija apie pernai uždirbtus bankų pelnus, apie 1 mlrd. eurų yra uždirba, jau atskaičius solidarumo mokestį apie 250 mln. eurų.
2024-04-27

Socialdemokratai siūlo kurti valstybinį banką

Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos seniūnė Rasa Budbergytė sako, kad šalyje turi būti sukurtas valstybinis bankas. Anot jos, tai turėtų būti numatyta LSDP rinkiminėje Seimo programoje, o toks sprendimas leistų pagerinti konkurencinę aplinką.
2024-04-27
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų